Shifu Orboot – interaktivní AR globus pro děti - Svět dinosaurů

Shifu Orboot – interaktivní AR globus pro děti - Svět dinosaurů

Záruka: 24 měsíců | PN: PS-SHIFU-027 | Kód: 3283113 | CZ distribuce
Shifu Orboot – interaktivní AR globus pro děti - Svět dinosaurů Máte doma zvídavé děti a hledáte způsob, jak je zabavit, a přitom naučit něco nového? Vyzkoušejte interaktivní hru Orboot Dinos. Tvůrci hraček Shifu přicházejí na trh s unikátní glóbem, který srozumitelně, a přitom hravě přibližuje život více než 50 druhů dinosaurů. Nechte své…
Cena s DPH1 608,– 
Cena bez DPH1 329,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 20.10.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 21.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Shifu Orboot – interaktivní AR globus pro děti - Svět dinosaurů

Máte doma zvídavé děti a hledáte způsob, jak je zabavit, a přitom naučit něco nového? Vyzkoušejte interaktivní hru Orboot Dinos. Tvůrci hraček Shifu přicházejí na trh s unikátní glóbem, který srozumitelně, a přitom hravě přibližuje život více než 50 druhů dinosaurů.

Nechte své ratolesti cestovat časem a pošlete je o 60 milionů let zpátky. Za pomoci glóbusu Orboot Dinos a tabletu mohou prozkoumat zemi v období druhohor. Stačí v chytrém zařízení naskenovat obrázek dinosaura. Děti pak poklepáním na 3D dinosaury zjišťují podrobnosti z jejich života. Aplikaci doprovází mluvené slovo a mladí cestovatelé časem se tak snadno naučí vyslovovat i náročné názvy jednotlivých druhů.

Desetipalcový glóbus Orboot je dodáván v balení s dalšími rekvizitami – dinosauřím deníkem, samolepkami a rychlým návodem.

Cesta do druhohor

... nikdy nebyla jednodušší. Stačí naskenovat obrázek dinosaura do aplikace v tabletu a rázem se Vaše děti přenesou do světa dávno minulého. Animovaná 3D postavička pohybující se na obrazovce je doplněná o mluvené slovo. Po jednotlivých slabikách se tak děti naučí vyslovovat i složité názvy pradávných živočichů. V dalším kroku se dozvědí, v kterém období daný dinosaurus žil. Trias, jura nebo křída?

Hra je velice jednoduchá, vhodná pro děti od 4 do 8 let. Ty se hravou formou naučí rozlišovat více než 50 druhů dinosaurů.

„Play“Shifu

Moderní forma výuky – STEM

Pomocí glóbu a aplikace se děti učí, aniž by to věděly. Mají pocit, že si pouze hrají, a přitom si osvojují celou řadu nových poznatků. Zajímavé postavy dinosaurů vtáhnou děti do děje a pomůžou jim v učení. Protože je aplikace dostupná pouze v angličtině, budují si děti navíc základy v cizím jazyce již od útlého věku. Po celou dobu hry rozvíjí svoji fantazii a kreativitu. Učí se samostatnosti při řešení problémů. A to všechno formou, která je pro ně velmi zábavná.
Shifu

Forma výuky STEM není v ČR zatím příliš rozšířená, nicméně jedná se o moderní způsob výuky, se kterým se můžete setkat například v rámci volnočasového kroužku. Chytrý Globus Orboot Dinos se tak skvěle hodí na vzdělávání dětí ve školce či školní družině. Děti totiž nejsou zahlceny nadměrným množstvím informací, ale naopak – snaží se spíše s poznatky dobře pracovat a efektivně je využívat v každodenním životě.

„Play“Shifu

Jak to celé funguje

Orboot je inovativní AR glóbus o velikosti 10 palců. Na sobě nese mapu světa. Světa v takové podobě, jakou měl před 60 miliony let v období druhohor. Na jednotlivých kontinentech naleznete ikony dinosaurů, které jednoduše naskenujete do aplikace. V tabletu pak vyskočí 3D postavička vybraného dinosaura, děti se dozvědí se jeho jméno a základní informace. Druhý mód je více hravý. Aplikace obsahuje několik poutavých her, které zlepšují kognitivní schopnosti Vašich ratolestí. Pomozte malému Jayovi vyřešit všechny problémy!

„Play“Shifu

 • Stáhněte si aplikaci Orboot z App Store/Google Play
 • Zvolte si jazyk
 • Hru můžete přizpůsobit Vašemu dítěti tím, že zadáte jeho věk a jméno
 • Naskenujte obrázek dinosaura z glóbusu do aplikace v režimu „Explore“
 • Klepnutím na aktivovaného dinosaura získáte další informace
 • Pomáhajte Jayovi na jeho dobrodružné cestě druhohorami


Ke hře Orboot Dinos nepotřebujete žádné baterie, Bluetooth ani extra elektroniku či hardware. Wi-Fi připojení potřebujete pouze ke stažení a nastavení aplikace Orboot Dinos app. Všechny hry pak můžete hrát v offline režimu. Nicméně je dobré si čas od času stáhnout aktualizace a tím získat přístup k novým hrám a úkolům.Co může Shifu Orboot Dinos nabídnout?

 • Skvěle vypadající glóbus se zeměmi a dinosaury z doby před 60 miliony let
 • Objevování více než 400 faktů o dinosaurech pomocí poutavých komentářů
 • Hraní her s úžasnými dobrodružstvími dinosaurů a rozkošnými postavami
 • Odhalování triasu, jury a křídy
 • Rychlou instalaci – stačí si stáhnout aplikaci z App Store nebo Google Play a můžete začít


PlayShifu - vítěz soutěže Smart Toy Award


Kompatibilní s…

 • iPad 5 a novější
 • iPad Air – všechny modely
 • iPad Pro – všechny modely
 • iPad Mini 2 a novější
 • iPhone 6 a novější
 • Zařízení Android s minimálně 3 GB RAM

Co naleznete v balení

 • Interaktivní glóbus Orboot 10‘‘ s mapou světa za dob druhohor
 • Součástí balení je knížka se samolepkami dinosaurů. Nechte Vaše děti nalepit samolepku pradávných tvorů, které už znají a motivujte je k dalšímu učení.
 • Rychlý návod ke hře

Stáhněte si aplikaci a můžete hned začít

aplikace OrbootPropracovaná doprovodná aplikace v angličtině. K dispozici ke stažení pro iOS (od verze 9.0; kompatibilní iPad, iPhone a iPod Touch) a Android (od verze 4.4). Bez reklam 3. stran. Umožňuje dokoupení dalších režimů hry k základnímu.

Aplikace je v angličtině, takže je glóbus ideální zvlášť když chcete doma děti seznámit s jazykem přirozenou formou. Orboot je připravený podpořit i předškolní a školní týmy při hodinách angličtiny, nebo na výuku v jazykově zaměřených školách a školkách. Všechny informace jsou totiž velmi kvalitně zpracované a otevírají prostor otázkám a diskuzi.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.