Sirui Monopod P-306
Sirui Monopod P-306Sirui Monopod P-306

Sirui Monopod P-306

Záruka: 24 měsíců | PN: P-306 | Kód: 3134974 | CZ distribuce
Monopody Sirui P-série jsou velmi lehké, extrémně kompaktní a snadno ovladatelné. Využijete je hlavně tehdy, kdy potřebujete podepřít fotoaparát s velkým objektivem nebo v případě nedostatečného světla pro zachycení důležitých okamžiků. Monopody se snadno nosí, lze je nastavit okamžitě a jsou ideální při práci v těsných prostorech. Sekce nohy…
Cena s DPH2 215,– 
Cena bez DPH1 831,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 12.5.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 13.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Monopody Sirui P-série jsou velmi lehké, extrémně kompaktní a snadno ovladatelné. Využijete je hlavně tehdy, kdy potřebujete podepřít fotoaparát s velkým objektivem nebo v případě nedostatečného světla pro zachycení důležitých okamžiků.


Monopody se snadno nosí, lze je nastavit okamžitě a jsou ideální při práci v těsných prostorech.


Sekce nohy monopodu jsou utahovány pomocí otočných twist zámků, které jsou opatřeny gumou pro zajištění bezpečného uchopení a lepší stability.


Noha monopodu je opatřena izolační protiskluzovou pěnovou gumou, která se hodí při použití v horkých nebo studených teplotách. Na spodní části monopodu naleznete plně zatahovací kovový hrot.


Karbonový model P-326 je vyroben z 8 vrstev uhlíkových vláken. Hliníkový model P-306 je vyroben z vysoce kvalitního hliníku. K dispozici u obou modelů je také popruh na zápěstí, mini kompas a karabina.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.