Skateboard SPOKEY SKALLE

Skateboard SPOKEY SKALLE

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3059829 | CZ distribuce
Skateboard Spokey SIMPLY Hledáte vybavení, které probudí ve Vaších dětech zájem o dobrodružství ze skatingem? Tak tady jste na tom správném místě! Nabízený skateboard je vyroben z pevných materiálů, díky kterým se stává bezpečným, kromě toho je stylový a dosahuje vysokých rychlostí. Přesvědčte se, proč byste si ho měli vybrat! Vybavení pro…
Momentálně nedostupné

Popis


Skateboard Spokey SIMPLY

Hledáte vybavení, které probudí ve Vaších dětech zájem o dobrodružství ze skatingem? Tak tady jste na tom správném místě! Nabízený skateboard je vyroben z pevných materiálů, díky kterým se stává bezpečným, kromě toho je stylový a dosahuje vysokých rychlostí. Přesvědčte se, proč byste si ho měli vybrat!

Vybavení pro triky!

Zapomeňte na rozlámané desky nebo opotřebovaná kolečka. Díky použitému 7-mi vrstvému kanadskému javoru, se deska stává velmi odolnou. Pro výrobu koleček byl použit PU materiál, který je velmi odolný.

Bezpečnost!

Skateboard SIMPLY je stabilní a bezpečný. Díky protiskluzovému potahu na velké části svrchní desky, bude pro vás snazší udržet rovnováhu. Pamatujte na to, že dobrá zábava je bezpečná zábava.

Do parku i na prázdniny!

Tento skateboard SIMPLY vytváří vynikající příležitost pro společné rodinné výlety a dlouhé procházky v parcích nebo po městě. Nic vám nebrání v tom, zabalit si skateboard do batohu a vzít si ho s sebou na dovolenou k moři, kde určitě zpestří nejeden den odpočinku.

Technické parametry:

- materiál: 7-mi vrstvý kanadský javor
- ložiska: ABEC3
- rozměry: 78,7 x 20 cm
- kolečka: 52 x 32 mm
- PU tvrdost koleček: 92 A truck: 5"" seagull hliník
- tvar: double kick
- povrch desky: černá grip tape
- maximální hmotnost uživatele: 100 kg
- norma EN13613

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.