Sluchátka Bluetooth BASEUS TWS W01 bílé

Sluchátka Bluetooth BASEUS TWS W01 bílé

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2965728 | CZ distribuce
Sluchátka Bluetooth BASEUS TWS W01 bílé Bezdrátová sluchátka Bluetooth Baseus jsou navržena s těmi nejjemnějšími detaily. Lehký, ergonomický a poskytuje vysoce kvalitní zvuk. Navíc vysoce pohodlný a funkční s možností bezdrátového nabíjení v pouzdře. Díky své odolnosti je lze používat nepřetržitě až 6 hodin…
Cena s DPH925,– 
Cena bez DPH764,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 20.1.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 21.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Sluchátka Bluetooth BASEUS TWS W01 bílé
Bezdrátová sluchátka Bluetooth Baseus jsou navržena s těmi nejjemnějšími detaily. Lehký, ergonomický a poskytuje vysoce kvalitní zvuk. Navíc vysoce pohodlný a funkční s možností bezdrátového nabíjení v pouzdře. Díky své odolnosti je lze používat nepřetržitě až 6 hodin a úplné nabití trvá jen 30 minut.
Jedním tlačítkem se můžete snadno připojit k vašemu asistentovi Google nebo Siri. To vše díky technologii Bluetooth 5.0, která umožňuje spárovat sluchátka se smartphonem.
Sluchátka Baseus jsou praktická a funkční v každé situaci. Díky technologii Bluetooth 5.0 je připojení k jinému zařízení rychlé a telefonní hovory nejsou rušeny. Pouzdro nabíjí sluchátka bezdrátově a také zobrazuje úroveň nabití baterie prostřednictvím LED displeje. Kromě toho podporují hlasové asistenty, jsou odolné proti vlhkosti a zvukové kvalitě, bez hluku a rušení.

Sluchátko Baseus je odolné proti vodě a potu díky ochraně proti stříkající vodě a vlhkosti. Od této chvíle již poslech hudby nebo telefonování během lijáku není překážkou.

LED displej umístěný na pouzdře informuje o stavu nabití baterie. Pouzdro se nabíjí pomocí kabelu s oblíbenou špičkou Micro USB.


Bluetooth verze 5.0
Barva Černá
Podporované protokoly HFP, HSP, A2DP, AVRCP
Rozsah do 10 m
Konverzační čas 6-7 h (60% max. Objem)
Doba přehrávání 6 h
Frekvence 20 - 20 000 Hz
Kapacita sluchátek 60 mAh
Kapacita pouzdra baterie 2 000 mAh
Doba nabíjení sluchátek OK. 1,5 h
Doba nabíjení pouzdra baterie OK. 3 h
Rozměry sluchátek 15 x 20 mm
Rozměry pouzdra 48 x 88 mm

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.