Sluchátka Bluetooth FONENG BL500

Sluchátka Bluetooth FONENG BL500

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3735226 | CZ distribuce
Pořiďte si do zásoby sluchátka TWS se skvělou kvalitou zvuku a komfortem, o kterém jste snili. Sluchátka Foneng BL500 jsou vybavena 13milimetrovými měniči a díky připojení Bluetooth 5.1 zaručují spolehlivý bezdrátový přenos. Jejich provozní doba dosahuje 4,5 hodiny a vestavěné dotykové panely usnadňují jejich používání. Přiložené pouzdro navíc…
Momentálně nedostupné

Popis


Pořiďte si do zásoby sluchátka TWS se skvělou kvalitou zvuku a komfortem, o kterém jste snili. Sluchátka Foneng BL500 jsou vybavena 13milimetrovými měniči a díky připojení Bluetooth 5.1 zaručují spolehlivý bezdrátový přenos. Jejich provozní doba dosahuje 4,5 hodiny a vestavěné dotykové panely usnadňují jejich používání. Přiložené pouzdro navíc podporuje bezdrátové nabíjení.

Až několik hodin hudby na jedno nabití
Sluchátka BL500 se vyznačují dlouhou dobou provozu. Po plném nabití umožňují přehrávat hudbu přibližně 4,5 hodiny nebo telefonovat přibližně 4 hodiny. Jejich nabíjení nebude trvat dlouho - stačí zhruba hodina. Navíc k nabití speciálního pouzdra sluchátek stačí asi 2 hodiny.

Vytvořeno pro vaše pohodlí
Užívejte si pohodlí podle svých představ. Sluchátka BL500 poskytují bezkonkurenční pohodlí a jsou velmi lehká - každé z nich váží jen asi 3,1 g. Navíc automaticky rozpoznají, zda je máte v uších - pokud je vyndáte, okamžitě přestanou přehrávat a pokračují, když je vložíte zpět. Nemusíte se tak bát, že byste přišli o oblíbenou část skladby nebo zajímavou část podcastu!

Dotykové ovládání
Získejte pohodlný přístup k nejdůležitějším funkcím sluchátek - vše, co potřebujete, máte nyní na dosah ruky! Sluchátka Foneng BL500 jsou vybavena speciálními dotykovými panely, pomocí kterých můžete například ovládat přehrávání, vyřizovat příchozí telefonní hovory a aktivovat inteligentní asistentku Siri. Už nemusíte pokaždé sahat po svém chytrém telefonu!

Bluetooth 5.1
Problémy s přenosem jsou minulostí. Model BL500 podporuje technologii Bluetooth 5.1, která zajišťuje rychlé a stabilní bezdrátové připojení s nízkou latencí. Nemusíte se také obávat složitého nastavování a párování zařízení. Stačí otevřít pouzdro a na obrazovce smartphonu se objeví vyskakovací okno, které vám umožní připojit sluchátka a zkontrolovat úroveň jejich nabití.

Fantastická kvalita zvuku
Nechte se pozvat na skutečnou hudební hostinu. Sluchátka Foneng poskytují fantastickou kvalitu zvuku - mimo jiné díky 13milimetrovým měničům. Skvělá sytost detailů, ostré výšky a hluboké, mohutné basy - to vše vám umožní nově objevit vaše oblíbené skladby!

Technické parametry:

- Barva: Bílá
- Bluetooth: 5.1
- Dosah: Až 10 m
- Profily Bluetooth: HFP, HSP, A2DP, AVRCP, SPP, PBAP, TWS+, CVC8.0
- Model obvodu: JL6973D
- Výkon RF: CLASS2 5 dBm
- Citlivost: -90 dBm
- Ovladač: 13 mm
- Impedance: 32Ω ±15%
- Frekvenční odezva: 2,40 GHz - 2,480 GHz
- Doba přehrávání hudby: Přibližně 4,5 h
- Doba hovoru: Přibližně 4 h
- Doba provozu pouzdra: Přibližně 12 h
- Doba nabíjení sluchátek: Přibližně 1 h
- Doba nabíjení pouzdra: Přibližně 2 h
- Baterie sluchátek: Lithium 3,7 V 25 mAh
- Dobíjecí baterie pouzdra: Lithium 3,7 V 230 mAh
- Citlivost mikrofonu: -42 ±2 dB
- Hmotnost jednoho sluchátka: 3.1 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.