Sluchátka Bluetooth KRUGER & MATZ M2 TWS

Sluchátka Bluetooth KRUGER & MATZ M2 TWS

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3220931 | CZ distribuce
Plná svoboda zvuku Zajímá vás, čím se skutečná bezdrátová sluchátka vyznačují? Jedná se o zcela bezdrátové modely - připojují se přes Bluetooth nejen k telefonu, ale také k sobě navzájem. Vyberte si bezdrátová sluchátka do uší Kruger & Matz M2 a zažijte úplnou svobodu! Bez rušení Nevíte, která bezdrátová sluchátka si vybrat? Nezapomeňte se…
Cena s DPH947,– 
Cena bez DPH783,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 30.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Plná svoboda zvuku
Zajímá vás, čím se skutečná bezdrátová sluchátka vyznačují? Jedná se o zcela bezdrátové modely - připojují se přes Bluetooth nejen k telefonu, ale také k sobě navzájem. Vyberte si bezdrátová sluchátka do uší Kruger & Matz M2 a zažijte úplnou svobodu!

Bez rušení
Nevíte, která bezdrátová sluchátka si vybrat? Nezapomeňte se podívat na sluchátka do uší Kruger & Matz M2, která používají technologii Bluetooth 5.0. To je záruka nejen stabilního připojení, ale také nízké spotřeby energie.

Cítíte hloubku zvuku
Pokud jste si mysleli, že Bluetooth sluchátka nabízejí nižší kvalitu zvuku než kabelové modely, pak jste neměli šanci vyzkoušet Kruger & Matz M2. Tato sluchátka poskytují jasný a hluboký zvuk, srovnatelný s klasickými modely s kabelem.

Vyjádři se
Nejlepší bezdrátová sluchátka jsou samozřejmě ta, která vám poskytnou nejen relaxaci s vaší oblíbenou hudbou, ale také zvýšenou funkčnost. Kruger & Matz M2 mají vestavěný mikrofon, takže mohou nahradit náhlavní soupravu do auta.

Vše pod kontrolou
Chcete přijmout hovor nebo změnit skladbu? Nemusíte pokaždé vytáhnout telefon z kapsy. I když to na první pohled nevidíte, bezdrátová sluchátka M2 mají multifunkční ovládací tlačítko, které vám umožní pohodlně spravovat hudbu a hovory.

Vzdálenost
Rádi trávíte čas aktivně? Sluchátka BT Kruger & Matz M2 jsou právě pro vás. Osvědčí se nejen při běhání nebo jízdě na kole, ale také v posilovně. Díky dosahu 10 metrů můžete telefon odložit a cvičit s oblíbenou hudbou.

Praktické doplnění
Zapomeňte na časté připojení k nabíječce - vyberte si bezdrátová sluchátka s nabíjecím pouzdrem, které výrazně prodlouží jejich provozní dobu. Ujistěte se, že jsou vaše sluchátka dobře chráněna a vždy připravena k použití.

Technické parametry:

- Velikost reproduktoru: 13 mm
- Kmitočtová charakteristika: 20 Hz - 20 kHz
- Impedance:
- poměr 32 Ohm S / N:> = 80 dB
- THD: = <3%
- SPL (hladina akustického tlaku): 110 dB ± 3 dB
- Verze Bluetooth: 5.0
- Rozsah Bluetooth : až 10 m
- Profily Bluetooth: AVRCP, A2DP, HSP, HFP
- Integrovaný mikrofon
- Citlivost mikrofonu : 110 ± 3 dB
- Podpora hlasových hovorů
- Přehrávání hudby
- Pracovní doba během hudby / hovorů: až 4 h
- Pracovní doba v pohotovostním režimu: nahoru do 80 h
- Kapacita baterie: 30 mAh (sluchátka); 500 mAh (pouzdro)
- Nabíjecí napětí: 5 V / 1 A

Balení obsahuje: nabíjecí pouzdro, kabel USB, uživatelský manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.