Sluchátka Bluetooth XIAOMI HAYLOU GT1 PRO

Sluchátka Bluetooth XIAOMI HAYLOU GT1 PRO

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2860524 | CZ distribuce
Sluchátka Bluetooth XIAOMI HAYLOU GT1 PRO Hledáte kvalitní bezdrátová sluchátka, která mají dobrý zvuk, solidní výdrž, a přitom nestojí mnoho peněz? Jasnou odpovědí na Vaše požadavky jsou sluchátka Xiaomi Haylou GT1 Pro, která jsou upgradovanou verzí úspěšného modelu GT1. Novinka slibuje pohodlné nošení, naprostou…
Momentálně nedostupné

Popis

Sluchátka Bluetooth XIAOMI HAYLOU GT1 PRO
Hledáte kvalitní bezdrátová sluchátka, která mají dobrý zvuk, solidní výdrž, a přitom nestojí mnoho peněz? Jasnou odpovědí na Vaše požadavky jsou sluchátka Xiaomi Haylou GT1 Pro, která jsou upgradovanou verzí úspěšného modelu GT1. Novinka slibuje pohodlné nošení, naprostou svobodu pohybu a kvalitní podání zvuku. Hned na začátek zmiňme podstatnou informaci, že za těmito sluchátky stojí stejný výrobce jako za Redmi AirDots, avšak GT1 Pro jsou v některých aspektech lepší. Bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou GT1 Pro nabízejí jeden z nejlepších poměrů ceny a výkonu. V každém sluchátku je baterie s kapacitou 43 mAh, která vydrží na jedno nabití až čtyři hodiny přehrávání hudby nebo mluveného slova. Přesto jsou sluchátka velice lehká - každé váží jen 4 gramy.

Ke sluchátkům patří také nabíjecí krabička, uvnitř které je akumulátor s kapacitou 800 mAh. Během hodiny a půl dokáže sluchátka nabít na plnou kapacitu a celkem v této kombinaci získáte více než 26 hodin poslechu. Sluchátka lze párovat s dalšími zařízeními přes nejnovější verzi Bluetooth 5.0, která se vyznačuje vysokou stabilitou a kvalitou přenosu. Deklarovaný dosah připojení je až deset metrů a podporovány jsou protokoly HFP, HSP, A2DP a AVRCP. Výrobce pochopitelně počítá s tím, že se se sluchátky budete pohybovat venku. Garantuje tedy zvýšenou odolnost proti vodě dle standardu IPX5, což v praxi znamená, že se nemusíte bát dešťových ani sněhových přeháněk. Díky integrovanému mikrofonu je možné sluchátka Xiaomi Haylou GT1 Pro používat jako handsfree. Kromě toho podporují i hlasové asistenty, jako je Siri, Asistent Google či Xiaomi Xiaoai. Přijímat hovory, ovládat hlasového asistenta a přehrávání hudby lze prostřednictvím dotykových plošek na těle sluchátek.

Vlastnosti:

- Konektivita: Bluetooth 5.0
- Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz
- Citlivost: 110 dB
- Kapacita baterie sluchátek: 43 mAh
- Kapacita baterie krabičky: 800 mAh
- Handsfree: ano
- Aktivní potlačení hluku: Ano
- Ovládací prvky: dotykové plošky
- Odolnost proti vodě: ano, IPX5

Obsah balení:

- 1x Sluchátka Xiaomi Haylou GT1 Pro
- 3x Silikonové špunty různých velikostí
- 1x Nabíjecí krabička
- 1x Nabíjecí kabel
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.