Smart detektor kouře MEROSS GS559A WiFi

Smart detektor kouře MEROSS GS559A WiFi

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3799534 | CZ distribuce
Inteligentní a přesný detektor kouře se postará o bezpečnost vaši i vaší rodiny. Když alarm detekuje kouř, automaticky vydá varovný tón. Pokud naopak používáte několik alarmů najednou, stačí, aby jeden z nich zachytil kouř, a aktivují se všechna dostupná zařízení. Kromě detekce kouře dokáže rozpoznat také přehřátí a díky kompatibilitě s HUBem…
Cena s DPH1 079,– 
Cena bez DPH892,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 24.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Inteligentní a přesný detektor kouře se postará o bezpečnost vaši i vaší rodiny. Když alarm detekuje kouř, automaticky vydá varovný tón. Pokud naopak používáte několik alarmů najednou, stačí, aby jeden z nich zachytil kouř, a aktivují se všechna dostupná zařízení. Kromě detekce kouře dokáže rozpoznat také přehřátí a díky kompatibilitě s HUBem, který lze zakoupit samostatně, můžete zařízení spojit do jednoho systému. Speciální aplikace Meross nebo aplikace Apple Home umožňuje ovládat senzory a přijímat upozornění v případě nouze.

Bezpečnost a spolehlivost
Senzor splňuje normu CE EN14604, takže je pro vás a vaši rodinu plně bezpečným nástrojem. Úroveň hlasitosti je 85 dB, což nezpůsobí poškození sluchu. Navíc pokud máte více alarmů a pouze jeden z nich detekuje kouř, rozezní se i ostatní. Na hrozbu budete rovněž upozorněni prostřednictvím aplikace.

Dlouhá provozní doba
Nemusíte se obávat, že by se senzor rychle vybil. Celé zařízení vyžaduje pouze 2 baterie AA, které jsou snadno dostupné pro případ, že byste je potřebovali vyměnit. Jediné, co od vás senzor vyžaduje, je paměť, abyste věděli, kdy jste baterie naposledy vyměnili. Náhradní sada je součástí balení.

Specializovaná aplikace
Zařízení využívá speciální aplikace - Meross nebo Apple Home. S její pomocí můžete ovládat až 16 zařízení, nastavit spouštěče pro ovládání dalších zařízení Meross nebo přijímat upozornění v případě nouze. Hardware je kompatibilní se SmartThings a spolupracuje s Apple HomeKit. Zařízení můžete také spojit do jednoho systému díky dostupnému HUBu (není součástí balení), který umožňuje připojit 16 zařízení současně. Získáte tak kontrolu a zabezpečení nad celou domácností.

Detekce přehřátí
Tím však přednosti GS559AHK nekončí, zařízení také detekuje přehřátí a účinně vás o něm informuje. Pokud teplota překročí 54 - 70 ℃, detektor kouře Meross spustí poplašný signál. Nic vás tak neohrozí!

Technické parametry:

Použití: Apple Home, Meross
Kompatibilita: Apple HomeKit, SmartThings
Typ senzoru: Fotoelektrický
Dobíjecí baterie: DC 1,5 V × 2 baterie AA
Úroveň hlasitosti: 85 dB (A)
Citlivost alarmu: 0,115 - 0,168 dB/m
Hmotnost: 405 g
Bezdrátový standard: 433 MHz
Certifikace: CE, RoHS, WEEE
Bezdrátový standard: 2,4 GHz
Rozměry alarmu (průměr × výška): 120 × 36,7 mm

Obsah balení:

Alarm
2×rozpěrný šroub
návod k použití
2x baterie AA 1,5 V
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.