Smart dvojitá zásuvka GOSUND SP211 WiFi Tuya

Smart dvojitá zásuvka GOSUND SP211 WiFi Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3699264 | CZ distribuce
Zásuvka Gosund SP211 vám dává možnost připojit k napájení dvě různá zařízení a vytvořit tak chytrou domácnost. Je vybavena funkcí Wi-Fi, díky které je kompatibilní s aplikacemi Alexis, Google Assistant a IFTTT. Zásuvka nemá uzemňovací otvor. Inteligentní zásuvka Gosund SP211 umožňuje dálkově ovládat zařízení, která jsou k ní připojena. Můžete je…
Cena s DPH684,– 
Cena bez DPH565,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 22.7.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Zásuvka Gosund SP211 vám dává možnost připojit k napájení dvě různá zařízení a vytvořit tak chytrou domácnost. Je vybavena funkcí Wi-Fi, díky které je kompatibilní s aplikacemi Alexis, Google Assistant a IFTTT. Zásuvka nemá uzemňovací otvor.

Inteligentní zásuvka Gosund SP211 umožňuje dálkově ovládat zařízení, která jsou k ní připojena. Můžete je na dálku zapínat a vypínat a také plánovat, kdy je zapnout nebo vypnout. Díky tomu se nemusíte obávat, že jste při odchodu z domu zapomněli zhasnout světlo nebo vypnout žehličku. Jakékoli zařízení připojené k zásuvce Gosund lze ovládat na dálku pomocí chytrého telefonu nebo tabletu nebo s pomocí hlasových asistentů Alex a Google Assistant.

Nastavení časovače na konkrétní časy umožňuje plánovat, v kolik hodin má být zařízení zapnuto. Díky tomu se můžete probudit s již rozsvíceným světlem, ale také nemusíte pamatovat na ruční vypínání zařízení. To vám poskytne nejen pohodlí, ale také umožní snížit spotřebu energie.

S Gosund SP211 si můžete vytvořit vlastní chytrou domácnost a využívat možnost vzdáleného ovládání zařízení, nastavení časovače a používání hlasových asistentů Alex a Google Assistant.

Technické parametry:

- Napětí: 100 - 240 V
- Maximální proud: 16 A
- Maximální výkon: 3680 W
- Provozní teplota: -20 ~ 45°C
- Připojení: WiFi 802.11 b/g/n 2,4 GHz
- Aplikace: TuyaSmart, Gosund
- Kompatibilita: Amazon, Google, IFTTT
- Rozměry : 0,5 x 10,5 x 9 cm
- Indikace stavu: LED
- Časový spínač: Ano
- Měření spotřeby elektrické energie: Ano
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.