Smart lampa BLITZWILL BWL-FL-0002 Black WiFi Tuya

Smart lampa BLITZWILL BWL-FL-0002 Black WiFi Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3709755 | CZ distribuce
Zajistěte optimální osvětlení a poskytněte nezapomenutelnou atmosféru pro každou příležitost. Stojací lampa Blitzwill BWL-FL-0002 vám v tom pomůže! Zařízení umožňuje nastavit jas a barevnou teplotu světla (2700-6500K), vybrat si můžete i jeho barvu. K dispozici máte také 8 režimů, které budou fungovat v různých situacích. Můžete také…
Cena s DPH2 352,– 
Cena bez DPH1 944,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 22.7.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Zajistěte optimální osvětlení a poskytněte nezapomenutelnou atmosféru pro každou příležitost. Stojací lampa Blitzwill BWL-FL-0002 vám v tom pomůže! Zařízení umožňuje nastavit jas a barevnou teplotu světla (2700-6500K), vybrat si můžete i jeho barvu. K dispozici máte také 8 režimů, které budou fungovat v různých situacích. Můžete také synchronizovat osvětlení s hudbou. Lampa je kompatibilní s aplikací Smart Life a také s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa.

Přizpůsobte si osvětlení podle svých představ. Lampa BWL-FL-0002 vám umožňuje nastavit jas a teplotu barev mezi 2700-6500K, takže je ideální pro různé scénáře. Jasné, chladné světlo napomáhá koncentraci, zatímco teplé a mírně tlumené světlo vám pomůže uvolnit se. Zařízení umožňuje i volbu barvy osvětlení. Romantická večeře? Co takhle slavnostní setkání s rodinou? S Blitzwill snadno vytvoříte fantastickou atmosféru v každé situaci!

Nyní můžete mít vše, co potřebujete, vždy na dosah ruky. Jediné, co musíte udělat, je nainstalovat aplikaci Smart Life! S jeho pomocí můžete například pohodlně zapínat a vypínat lampu, upravovat parametry světla, používat časovač a vybírat z 8 dostupných režimů. BWL-FL-0002 je také kompatibilní s chytrými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa, takže jej můžete ovládat hlasem. Stačí jednoduchý příkaz – nemusíte ani vstát z pohodlného křesla!

Plánujete domácí párty? Nebo možná pořádáte narozeninovou oslavu pro kamarádku? Postarejte se o jedinečnou atmosféru! Lampa BWL-FL-0002 umožňuje synchronizaci osvětlení s hudbou. Světlo pulzující do rytmu hraných skladeb je perfektním řešením pro každou párty. Tančete, užívejte si fantastické světelné efekty a buďte si jisti, že se vaši přátelé budou skvěle bavit!

Svítidlo Blitzwill BWL-FL-0002 se vyznačuje moderním minimalistickým designem, takže může skvěle doplnit téměř jakékoli aranžmá. Na jeho konstrukci byly použity vysoce kvalitní materiály, což se promítá do jeho životnosti a odolnosti proti poškození. Pozoruhodný je také vestavěný USB port (5V / 1A), který umožňuje nabíjení vybraných zařízení. Lampa se také velmi snadno instaluje.

Technické parametry:

- Napájení: 25W
- Vstupní napětí: 100-240V AC, 50/60Hz
- USB výstup: 5V 1A
- Teplota barvy: 2700-6500K
- Jas: 2000lm, nastavitelný
- Úprava barvy světla: Ano, RGB
- Úhel rozložení světla: 160°
- CRI: > 80
- Stupeň ochrany: IP20
- Vestavěná tlačítka, hlasové ovládání, aplikace
- Rozsah dálkového ovládání: Až 12 m
- Aplikace: SmartLife/ Tuya
- Kompatibilita: Google Assistant, Amazon Alexa
- Materiál: Plast + litina
- Rozměry: Rozměr 25 x 168 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.