Smart LED pásek 12V SONOFF L2 Lite 5m WiFi

Smart LED pásek 12V SONOFF L2 Lite 5m WiFi

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3775405 | CZ distribuce
Vytvořte jedinečnou atmosféru. LED pásek Sonoff L2 Lite o délce 5 m se velmi snadno instaluje a dokonale ozdobí každou místnost. Pomocí aplikace eWeLink si můžete vybrat z 16 milionů barev světla, využít dostupné scény a dokonce si vytvořit vlastní. Pro zařízení můžete také snadno nastavit časový rozvrh. Pásek můžete ovládat také hlasem - je…
Cena s DPH757,– 
Cena bez DPH626,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 7.3.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Vytvořte jedinečnou atmosféru. LED pásek Sonoff L2 Lite o délce 5 m se velmi snadno instaluje a dokonale ozdobí každou místnost. Pomocí aplikace eWeLink si můžete vybrat z 16 milionů barev světla, využít dostupné scény a dokonce si vytvořit vlastní. Pro zařízení můžete také snadno nastavit časový rozvrh. Pásek můžete ovládat také hlasem - je kompatibilní s chytrými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa.

Snadná instalace a používání
Montáž pásky vám nebude činit žádný problém. L2 Lite je extrémně flexibilní a samolepicí - stačí ji jen přilepit na požadované místo. Její délka je 5 m, ale v případě potřeby ji můžete zkrátit. Pásku můžete pohodlně ovládat na dálku pomocí aplikace eWeLink a přiloženého dálkového ovladače. Nemusíte se také obávat ztráty internetového připojení - zařízení podporuje Bluetooth 5.0, takže jej můžete snadno ovládat na dálku téměř v každé situaci.

Nastavte si osvětlení podle svých představ
Specializovaná aplikace vám umožní pohodlné ovládání osvětlení. Pomocí ní můžete nastavit požadovaný jas a teplotu barev světla a také si vybrat z 16 milionů barev RGB. Snadno tak vytvoříte fantastickou atmosféru pro každou příležitost. Filmový večer, nebo snad vánoční večeře s rodinou? Máte také možnost synchronizovat pásku s hudbou. To se skvěle hodí na večírek - tančete a sledujte, jak světlo tančí s vámi!

Vyberte si z dostupných scén
Nyní můžete osvětlení ještě lépe přizpůsobit dané příležitosti. Aplikace vám umožní vybrat si z 21 chytrých scén, které vám pomohou zdůraznit charakter každé situace. Například režim Svíčka bude ideální pro romantickou večeři. Nenašli jste mezi dostupnými možnostmi ideální řešení pro vás? Připravte si vlastní! Pomocí aplikace můžete vytvořit až 8 scén podle aktuální nálady.

Možnost ovládání hlasem
Máte plné ruce a hodilo by se vám trochu světla? Nebo snad chcete zhasnout světlo a nechce se vám vstávat z pohodlné postele? Žádný problém - nemusíte ani sahat po telefonu! LED pásek L2 Lite je kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Můžete jej tedy pohodlně ovládat správnými příkazy. Stačí pár slov a můžete světlo rozsvítit, trochu rozjasnit, vybrat si oblíbenou barvu nebo změnit teplotu barev.

Vytváření pracovních plánů
Aplikace také umožňuje vytvářet pracovní plány pro LED pásek. Můžete jej snadno nastavit tak, aby se automaticky zapínal a vypínal v určitý čas. Takové řešení se bude hodit nejen doma, ale také například v obchodě nebo kavárně. Naprogramujte L2 Lite tak, aby pracoval během vaší pracovní doby, a buďte si jisti, že bude přitahovat pozornost kolemjdoucích!

Technické parametry:

Délka: 5m
Vstupní napětí:. DC 12V
Materiál: FPCB
Počet LED diod: 30 LED/m
Světelný tok: ≥300 lm/m
Úhel vyzařování: 140°
Pracovní vlhkost: ≤95%
Pracovní teplota: -15°C-50°C
Stupeň krytí IP: IP20
Podporované systémy: Android, iOS
Wi-Fi: IEEE 802.11 b 2.4G
Verze Bluetooth: 5.0 BLE
Vstupní napětí ovladače Wi-Fi: DC 5-12V
Napájení řadiče Wi-Fi: 24W
Napájení dálkového ovladače: Baterie CR2025 (3V)
Číslo klíče dálkového ovládání: 24
Vstup napájecího adaptéru: 100-240V AC 50/60Hz 0,6A max.
Výstup napájecího adaptéru: DC 12V (24W)

Obsah balení:

Světelný LED pásek L2 Lite
Dálkové ovládání
Napájecí adaptér
Chytrý ovladač Wi-Fi
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.