Smart ovladač žaluzií a rolet CEL-TEC L120Z-C ZigBee Tuya

Smart ovladač žaluzií a rolet CEL-TEC L120Z-C ZigBee Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3802530 | CZ distribuce
Chytrý ovladač záclon/žaluzií/rolet CEL-TEC L120Z-C ZigBee je kompaktní zařízení, které umožňuje vzdáleně ovládat elektrické žaluzie a rolety ve vaší chytré domácnosti pomocí aplikace Tuya. Chytrý ovladač CEL-TEC L120Z-C ZigBee je určen pro usazení do elektroinstalační krabice nebo pod vypínač. Předností jsou zachovaná fyzická tlačítka, kterým…
Cena s DPH870,– 
Cena bez DPH719,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 18.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Chytrý ovladač záclon/žaluzií/rolet CEL-TEC L120Z-C ZigBee je kompaktní zařízení, které umožňuje vzdáleně ovládat elektrické žaluzie a rolety ve vaší chytré domácnosti pomocí aplikace Tuya. Chytrý ovladač CEL-TEC L120Z-C ZigBee je určen pro usazení do elektroinstalační krabice nebo pod vypínač. Předností jsou zachovaná fyzická tlačítka, kterým přidává funkci úplného otevření jedním stiskem. Částečné otevření lze stále regulovat dlouhým podržením nebo v aplikaci.

Ke svému provozu vyžaduje centrální jednotku ZigBee, která zajišťuje spolehlivý a stabilní přenos signálu. Každé trvale napájené zařízení ZigBee funguje také jako prodlužovač dosahu. Zařízení poskytuje vytváření řady automatizací a návazností na další prvky. Například jedním stiskem v aplikaci zavřete všechny rolety. Tento úkon lze také provést stisknutím dalšího tlačítka na jiném místě v domě.

Chytrý ovladač záclon/žaluzií/rolet L120Z-C ZigBee má funkci vytváření scénářů, jako je automatické zavření rolet po určité hodině, časovač, hlasové ovládání prostřednictvím Amazon Alexa a Google Assistant a integraci s aplikací Home Assistant prostřednictvím Zigbee. Nyní můžete ovládat své závěsy/žaluzie/rolety odkudkoli na světě!

Upozorňujeme, že pro správnou funkčnost je potřeba centrální jednotka ZigBee.

Slouží k ovládání žaluzií
Vzdálená kontrola přes aplikaci
Návaznost na další zařízení přes automatizace
Úplné otevření a zavření jedním stiskem

Technické parametry:

Zdroj napětí: AC 100-240 V 50/60 Hz
Max. zátěž: 3 A
Bezdrátová frekvence: 2.4 GHz
Protokol: ZigBee 3.0
Dosah: <100 m
Pracovní teplota: -10° C ~ 40° C
Krytí IP: IP20
Rozměry: 39,2 × 39,2 × 18 mm

Balení obsahuje:

Ovladač
Manuál
Držák
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.