Smart senzor teploty a vlhkosti GOSUND S6 WiFi Tuya

Smart senzor teploty a vlhkosti GOSUND S6 WiFi Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3829578 | CZ distribuce
Chytrý senzor teploty a vlhkosti Wi-Fi Gosund S6 (LCD obrazovka, podsvícení) Postarejte se o optimální podmínky ve svém okolí. Inteligentní senzor Gosund S6 přesně měří teplotu a vlhkost vzduchu - výsledky měření naleznete na podsvícené LCD obrazovce nebo v aplikaci. Produkt umožňuje zvolit jednotku (°C nebo °F) a spolupracuje s dalšími…
Cena s DPH781,– 
Cena bez DPH645,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Chytrý senzor teploty a vlhkosti Wi-Fi Gosund S6 (LCD obrazovka, podsvícení)
Postarejte se o optimální podmínky ve svém okolí. Inteligentní senzor Gosund S6 přesně měří teplotu a vlhkost vzduchu - výsledky měření naleznete na podsvícené LCD obrazovce nebo v aplikaci. Produkt umožňuje zvolit jednotku (°C nebo °F) a spolupracuje s dalšími zařízeními, což umožňuje automatizaci. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa.

Přizpůsobte si ho svým potřebám
Senzor S6 umožňuje zvolit jednotku měření teploty – dostupné možnosti jsou °C a °F. Po změně nastavení zařízení synchronizuje data zobrazená na obrazovce a v aplikaci. Můžete si také vybrat formát zobrazení času (12hodinový nebo 24hodinový).

Možnosti automatizace
Užijte si větší pohodlí ve svém domově. Pomocí aplikace můžete připojit senzor k dalším zařízením a automatizovat jejich provoz. Takto se například při poklesu vlhkosti v prostředí pod určitou úroveň automaticky spustí zvlhčovač vzduchu.

Kompatibilita s hlasovými asistenty
Senzor je kompatibilní s chytrými asistenty, jako jsou Amazon Alexa a Google Assistant. Můžete jej tedy ovládat hlasem! Nyní stačí jen pár slov, abyste zjistili teplotu nebo vlhkost ve vybrané místnosti.

Ideální pro různé aplikace
Tento praktický senzor bude perfektně fungovat v různých místnostech. Využijete ji v ložnici, dětském pokoji nebo skleníku. Pokud chcete, zavěste na zeď nebo jednoduše postavte na stůl či poličku. S ním můžete sledovat a mít jistotu, že ve vámi zvoleném prostředí panují optimální podmínky.

Další funkce s aplikací
Specializovaná aplikace Gosund vám umožňuje prohlížet historická data o teplotě a vlhkosti. Můžete je také uložit na rok a exportovat je na svou e-mailovou adresu. To však nejsou všechny možnosti. Aplikace také nabízí funkci alarmu – když teplota nebo vlhkost překročí nastavenou úroveň, obdržíte okamžité upozornění.

Technické parametry:

Zdroj napájení: 3x AAA baterie
Standardní Wi-Fi: 2,4 GHz IEEE 802.11 b/g/n
Rozsah měření teploty: Od -9,9°C do 60°C
Přesnost měření teploty: ±1 °C
Rozsah měření vlhkosti: 0 % RH - 99 % RH
Přesnost měření vlhkosti: ±5 % RH
Rozměry: 56 x 56 x 23 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.