Smart senzor teploty a vlhkosti NEO NAS-TH02W Wi-Fi Tuya

Smart senzor teploty a vlhkosti NEO NAS-TH02W Wi-Fi Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818861 | CZ distribuce
Senzor NEO NAS-TH02W přesně monitoruje teplotu, vlhkost a intenzitu světla. Možnost dálkového ovládání pomocí aplikace a integrace se systémem chytré domácnosti zvyšuje pohodlí. Kompatibilita s hlasovými asistenty, jako jsou Amazon Alexa, Google Assistant a Tuya Smart, umožňuje automatizaci domácích úkolů, díky čemuž je život pohodlnější…
Cena s DPH757,– 
Cena bez DPH626,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 20.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Senzor NEO NAS-TH02W přesně monitoruje teplotu, vlhkost a intenzitu světla. Možnost dálkového ovládání pomocí aplikace a integrace se systémem chytré domácnosti zvyšuje pohodlí. Kompatibilita s hlasovými asistenty, jako jsou Amazon Alexa, Google Assistant a Tuya Smart, umožňuje automatizaci domácích úkolů, díky čemuž je život pohodlnější, bezpečnější a snižuje účty.

Přesná měření pro zdravé životní prostředí
Zařízení monitoruje podmínky prostředí v reálném čase, zaznamenává teplotu od -10 °C do 60 °C a vlhkost od 0 % do 100 %, což usnadňuje udržování optimálního vnitřního klimatu. Je možné převést jednotku ze stupňů Celsia na Fahrenheita. Senzor intenzity světla navíc upravuje osvětlení podle venkovních podmínek, čímž zvyšuje energetickou účinnost a komfort. Jeho rozsah je od 0 do 157 000 luxů.

Snadná instalace a použití
Senzor můžete úspěšně namontovat na zeď nebo jej umístit na jakýkoli rovný povrch. LED indikátor ukazuje provoz zařízení, které spolehlivě funguje ve dne i v noci. Snadná konfigurace přes Wi-Fi pomocí aplikace Tuya Smart usnadňuje používání. Snadno čitelný displej zařízení navíc poskytuje v reálném čase informace o teplotě, vlhkosti a úrovni osvětlení.

Inovativní technologie a spolehlivost
Zařízení budete napájet 2 bateriemi typu AA. Bezdrátové připojení 2,4 GHz a protokol IEEE 802.11b/g/n zaručují spolehlivou konektivitu a provozní dosah až 40 metrů, což umožňuje pohodlné umístění v různých domácích prostorech.

Optimalizujte náklady a zvyšte bezpečnost
Použití senzoru NEO NAS-TH02W umožňuje efektivní řízení osvětlení a klimatizace, což může pomoci snížit účty. Příchozí oznámení o změnách podmínek prostředí zvyšují bezpečnost majitelů domů a možnost dálkového ovládání poskytuje klid, ať jste kdekoli.

Technické parametry:

Rozměry: 84 mm x 55 mm x 32 mm
Zdroj napájení: 2x AA baterie
Bezdrátové připojení: 2,4 GHz
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.