Smart skryté tlačítko DELIGHT 55357

Smart skryté tlačítko DELIGHT 55357

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3420157 | CZ distribuce
Dorazila smart domácnost bez kompromisů! Už i Vám se stalo, že jste zapomněli zda je světlo vypnuto nebo, zda je vypnutý některý spotřebič a museli jste se vrátit domů, zkontrolovat domácnost? Chcete uspořit energii ale nechcete mít všechny spotřebiče v pohotovostním režimu pokud náhodou nejste doma? Chcete ovládat z dálky své čerpadlo k polévání…
Cena s DPH943,– 
Cena bez DPH779,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 1.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Dorazila smart domácnost bez kompromisů! Už i Vám se stalo, že jste zapomněli zda je světlo vypnuto nebo, zda je vypnutý některý spotřebič a museli jste se vrátit domů, zkontrolovat domácnost? Chcete uspořit energii ale nechcete mít všechny spotřebiče v pohotovostním režimu pokud náhodou nejste doma? Chcete ovládat z dálky své čerpadlo k polévání, LED pás chcete zapnout pomocí telefonu? Odcestovali jste ale chcete vytvořit iluzi toho, že někdo je doma, jednoduše můžete zapínat osvětlení v různých místnostech. Zvyšte úroveň pohodlí vaší domácnosti.

Zařízení lze pohodlně ovládat pomocí našeho chytrého telefonu a bezdrátového nástěnného tlačítka Kinetic (není součástí dodávky) dle dnešní moderní technologie!

Toto zařízení je kompatibilní s přepínači 55352, 55353 KINETIC z rodiny Delight, ale může být použit i jako samostatné chytré zařízení!

Oblasti využití klade meze jen vaše fantazie.Podle specifikace zařízení můžete připojit do jakéhokoli obvodu.Status zařízení můžete jednoduše a rychle zkontrolovat pomocí bezplatné aplikace, potřebujte pouze internetové připojení.

Pozor! Před montáží se ujistěte, že obvod je bez napětí. Dbejte na správné zapojení, pokud si nejste jisti, vždy vyhledejte pomoc odborníka!

Technické parametry:

- Napětí: 100 - 240V AC, 50-60 Hz
- Max. síla proudu: 15 A
- Max. výkon: 600 W (LED)
- Síťové připojení: Wifi 2.4 GHz - 802.11b/g/n + Kinetic 433 MHz
- Aplikace: TuyaSmart (lze zdarma stáhnout z níže uvedeného odkazu )
- Integrace inteligentního domova: Amazon Alexa, Google Home, Apple HomeKit (pouze Siri)
- Kompatibilní software telefonu: IOS 6.0+ / Android 2.3+
- Časování: Ano
- Lze ovládat podle události: Ano
- Provozní prostředí: 10 - 50°C
- Třída ochrany: IP20
- rozměr: 70 x 45 x 28 mm
- Barva: Bílá
- LED kontrolka: Modrá
- Materiál: Plast
- Hmotnost: 80 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.