Smart spínač osvětlení NEDIS WIFIWMS10WT 1-kanálový WiFi Tuya

Smart spínač osvětlení NEDIS WIFIWMS10WT 1-kanálový WiFi Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3598109 | CZ distribuce
Přidejte chytrou funkci, jako je vzdálené přepínání, programování a hlasové ovládání (v kombinaci s asistenty Google Assistant nebo Amazon Alexa) ke svým stávajícím světlům – stačí nainstalovat tento chytrý Wi-Fi přepínací modul. Připojte jej k bezplatné aplikaci Nedis SmartLife – stačí k tomu jen Vaše domácí síť Wi-Fi a přeměníte své tradiční…
Momentálně nedostupné

Popis


Přidejte chytrou funkci, jako je vzdálené přepínání, programování a hlasové ovládání (v kombinaci s asistenty Google Assistant nebo Amazon Alexa) ke svým stávajícím světlům – stačí nainstalovat tento chytrý Wi-Fi přepínací modul. Připojte jej k bezplatné aplikaci Nedis SmartLife – stačí k tomu jen Vaše domácí síť Wi-Fi a přeměníte své tradiční osvětlení na chytré, a přitom budete moci svítidla zapínat a vypínat stávajícím vypínačem stejně jako dříve.

Malé rozměry (41x41x20 mm) umožňují namontovat modul do stávajícího rozvaděče, za jakoukoli skříň nebo nad libovolný stropní podhled.
Poznámka: Vždy je nutný neutrální vodič pro napájení přepínacího modulu.

Tento přepínač můžete zkombinovat s dalšími chytrými produkty v aplikaci Nedis SmartLife a vytvořit scény nebo automatizaci, jako je zapínání světla při detekci pohybu nebo zatažení žaluzií, když večer rozsvítíte světlo.

Stačí jednoduše naplánovat zapnutí a vypnutí světel, když jste právě v místnosti, při západu slunce nebo v přesně daný čas: to vám nejen usnadní život, ale také napodobí stav, jako byste byli právě doma, i když jste ve skutečnosti úplně jinde.

Vlastnosti:

- Barva: Bílá
- Kompatibilní s: Nedis® SmartLife
- Bezdrátová technologie: Wi-Fi
- Provozní teplota: -20 - 50 °C
- Výstupní výkon: 3680 W
- Vstupní proud: 16 A
- Maximální vysílací výkon: 18 dBm
- Maximální zisk antény: 1 dBi
- Aplikace ke stažení pro: Android™ / IOS
- Vysílací frekvenční rozsah: 2412 - 2472 MHz
- Vstupní napětí: 100 - 240 V AC 50/60 Hz
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.