Smart spínač teploty a vlhkosti na DIN lištu SONOFF THR316 TH Origin WiFi

Smart spínač teploty a vlhkosti na DIN lištu SONOFF THR316 TH Origin WiFi

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3774682 | CZ distribuce
Sonoff THR316 je 16 A relé, které najde své využití ve vnitřních bazénech, vinárnách nebo teráriích. Dobře poslouží také pro domácí vytápění, zavlažovací systémy nebo skleníky. Výrobek spolupracuje s teplotními a vlhkostními čidly. Můžete také vytvářet plány z aplikace a používat automatický režim. Kompatibilní Relé Sonoff podporuje zařízení…
Cena s DPH676,– 
Cena bez DPH559,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 28.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Sonoff THR316 je 16 A relé, které najde své využití ve vnitřních bazénech, vinárnách nebo teráriích. Dobře poslouží také pro domácí vytápění, zavlažovací systémy nebo skleníky. Výrobek spolupracuje s teplotními a vlhkostními čidly. Můžete také vytvářet plány z aplikace a používat automatický režim.

Kompatibilní
Relé Sonoff podporuje zařízení s vysokou spotřebou energie, například podlahové vytápění. Konektor RJ9 4P4C navíc umožňuje připojit výrobek k dalším zařízením. V závislosti na připojeném čidle můžete řídit teplotu pomocí hermetického čidla DS18B20, vlhkost (SI7021) nebo vlhkost půdy, což umožňuje čidlo MS01. Výrobek také spolupracuje s aplikacemi Home Assistant a IFTTT, což umožňuje větší svobodu používání.

Dálkové ovládání
Výrobek umožňuje vzdálenou správu zařízení prostřednictvím aplikace eWeLink. Z ní můžete zařízení zapnout/vypnout bez ohledu na to, kde se nacházíte. Kromě toho je možné nastavit časovač nebo plán a 8 dostupných programů vám umožní přizpůsobit provoz THR316 a ušetřit peníze za účet za elektřinu. Výrobek je také kompatibilní se službami Amazon Alexa a Google Assistant. Díky podpoře sítě LAN navíc můžete přepínač používat i v případě, že je přístup k síti dočasně nedostupný.

Zůstaňte v obraze
Chytrý vypínač Sonoff monitoruje teplotu a vlhkost v reálném čase. Pokud dojde k zapnutí/vypnutí zařízení nebo pokud zařízení dosáhnou vámi nastavené hodnoty, budete o tom informováni prostřednictvím aplikace. Vypínač můžete také automatizovat pomocí chytrých zařízení, například chytrých zásuvek nebo topných těles. To ale není všechno! Aplikace také umožňuje zobrazit historii teploty a vlhkosti v podobě grafu po hodinách, dnech a měsících. A historická data za posledních 6 měsíců můžete exportovat ve formátu xlsx.

Promyšlený design
Chytrý spínač Sonoff THR316 se vyznačuje promyšleným designem. Výrobek je vybaven velkým tlačítkem, které slouží k zapnutí/vypnutí zařízení. Přiložená montážní lišta umožňuje snadné upevnění zařízení na požadované místo a štít na přední straně zajišťuje bezpečnost. Vylepšený systém zapojení navíc chrání před zkratem.

Bezpečnost používání
Vypínač využívá vysoce kvalitní materiály, které splňují požadavky norem UL a RoHS. Je vyroben z nehořlavého PC a díky pečlivě promyšlené konstrukci jej můžete bezpečně používat i za nepříznivých povětrnostních podmínek, například při bouřce. Konektor RJ9 4P4C navíc zajišťuje stabilní a spolehlivé připojení.

Technické parametry:

Barva: bílá
Materiál: PC V0
Napětí: 100-240 V ~ 50/60 Hz max. 16 A
WiFi: IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
Rozměry: 98 x 54 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.