Smart Switch Module AVATTO N-LZWSM01-1 ZigBee Tuya

Smart Switch Module AVATTO N-LZWSM01-1 ZigBee Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3701736 | CZ distribuce
Modul chytrého vypínače Avatto vám umožní pohodlně ovládat osvětlení ve vaší domácnosti. Je kompatibilní s aplikací TUYA / Smart Life, takže jej můžete ovládat na dálku. Funguje také s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Produkt se také velmi snadno instaluje. Vytvářejte pracovní plány, nastavujte časovače a sdílejte svá zařízení…
Cena s DPH712,– 
Cena bez DPH588,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Modul chytrého vypínače Avatto vám umožní pohodlně ovládat osvětlení ve vaší domácnosti. Je kompatibilní s aplikací TUYA / Smart Life, takže jej můžete ovládat na dálku. Funguje také s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Produkt se také velmi snadno instaluje. Vytvářejte pracovní plány, nastavujte časovače a sdílejte svá zařízení s ostatními členy rodiny – rozlučte se s omezeními s Avatto! Přepínač je 1-kanálový a podporuje komunikační protokol ZigBee 3.0 – pro provoz je nutná další brána ZigBee (prodává se samostatně).

Nejste si jisti, zda jste před odchodem do práce nezhasli lampu? Nyní to můžete udělat se svým smartphonem! Spínač Avatto je kompatibilní s aplikací TUYA / Smart Life, takže světlo můžete ovládat na dálku - pomocí několika kliknutí! Chcete, aby i zbytek domácnosti mohl na dálku ovládat osvětlení? Žádný problém – aplikace umožňuje sdílet vybraná zařízení. Spínač si navíc pamatuje poslední nastavení a obnoví je, pokud například dojde k výpadku proudu.

Přizpůsobte osvětlení vašeho domova vašemu životnímu stylu. Aplikace umožňuje používat časovače a nastavovat provozní plány pro vybrané spotřebiče – světlo se automaticky vypne ve 23:00, když jdete spát, a rozsvítí se v 7:00, když vstáváte. Produkt můžete také propojit s dalšími zařízeními nebo senzory a vytvořit chytrou scénu. Je také možné seskupit několik spínačů současně.

Přepínač se velmi snadno instaluje – nezpůsobí vám žádné problémy ani nezabere příliš mnoho času. Zařízení také nevyžaduje neutrální vodič. Navíc můžete bez problémů obsluhovat jediné svítidlo se 2 vypínači – perfektní například v blízkosti schodiště. Pohodlně zapněte světlo v přízemí a zhasněte v přízemí - abyste mohli bezpečně vylézt a vyhnout se nehodám!

Uvolněte ruce a užijte si ještě více svobody. Přepínač je kompatibilní s chytrými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. To znamená, že můžete své osvětlení ovládat hlasem! Nyní vám stačí pár slov, abyste například rozsvítili nebo zhasli světla. Ležíte v posteli a chcete zhasnout lampu, ale nemáte po ruce telefon? Vydejte jednoduchý příkaz a sledujte, jak se osvětlení přizpůsobí vám!

Technické parametry:

- Barva: Bílá
- Počet kanálů: 1
- Napětí: AC 200-240 V 50/60 Hz
- Max. zatížení: 10-100W
- Provozní frekvence: 2,405-2,480 GHz IEEE 802.15.4
- Provozní teplota: -10 °C až 40 °C
- Komunikační protokol: ZigBee 3.0
- Rozsah: Až 100 m
- Rozměry: 39,2 x 39,2 x 18 mm
- Stupeň ochrany: IP20
- Aplikace: Tuya / SmartLife
- Kompatibilita: Amazon Alexa, Google Home
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.