Smart Switch Module AVATTO N-WSM01-1 WiFi Tuya

Smart Switch Module AVATTO N-WSM01-1 WiFi Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3701735 | CZ distribuce
Inteligentní spínací modul Avatto vám umožní pohodlně ovládat osvětlení ve vaší domácnosti. Je kompatibilní s aplikací TUYA / Smart Life, takže jej můžete ovládat na dálku odkudkoli. Funguje také s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Zároveň se produkt velmi snadno instaluje. Vytvářejte pracovní plány, nastavujte časovače…
Cena s DPH555,– 
Cena s DPH pro registrované521,– Kč
Cena bez DPH459,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 3.10.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Inteligentní spínací modul Avatto vám umožní pohodlně ovládat osvětlení ve vaší domácnosti. Je kompatibilní s aplikací TUYA / Smart Life, takže jej můžete ovládat na dálku odkudkoli. Funguje také s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Zároveň se produkt velmi snadno instaluje. Vytvářejte pracovní plány, nastavujte časovače a sdílejte svá zařízení s ostatními členy rodiny – s Avatto se můžete rozloučit s omezeními! Přepínač se připojuje přes Wi-Fi a je 1kanálový.

Nejste si jisti, zda jste před odchodem do práce zhasli lampu? Nyní to můžete udělat se svým smartphonem! Spínač Avatto je kompatibilní s aplikací TUYA / Smart Life, takže světlo můžete ovládat na dálku - jen pár kliknutí! Chcete, aby i zbytek domácnosti mohl ovládat osvětlení na dálku? Žádný problém – aplikace umožňuje sdílet vybraná zařízení.

Přizpůsobte osvětlení vašeho domova svému životnímu stylu. Aplikace vám umožňuje používat časovače a nastavovat provozní plány pro vybrané spotřebiče – světlo se automaticky vypne ve 23:00, když jdete spát, a rozsvítí se v 7:00, když vstanete. Produkt můžete také propojit s dalšími zařízeními nebo senzory a vytvořit chytrou scénu. Je také možné seskupit několik spínačů současně.

Přepínač se velmi snadno instaluje – nezpůsobí vám žádné problémy ani nezabere příliš mnoho času. A co víc, jedno svítidlo můžete snadno ovládat 2 vypínači – takové řešení je skvělé například u schodů. Pohodlně zapněte světlo v prvním patře a zhasněte ho v prvním patře - takže můžete bezpečně vyjít nahoru a vyhnout se nehodě!

Uvolněte ruce a užijte si ještě více svobody. Přepínač je kompatibilní s chytrými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. To znamená, že můžete své osvětlení ovládat hlasem! Nyní vám stačí pár slov, abyste například rozsvítili nebo zhasli světla. Ležíte v posteli a chcete zhasnout lampu, ale nemáte po ruce telefon? Vydejte jednoduchý příkaz a sledujte, jak se osvětlení přizpůsobí vám!

Technické parametry:

- Barva: Bílá
- Počet kanálů: 1
- Napětí: AC 100-240 V 50/60 Hz
- Max. zatížení: LED 250W 10A
- Provozní frekvence: 2,412-2,484 GHz
- Provozní teplota: Od -10°C do 40°C
- Wi-Fi protokol: IEEE 802.11 b/g/n
- Rozsah: Až 100 m
- Rozměry: 39,2 x 39,2 x 18 mm
- Stupeň ochrany: IP20
- Aplikace: Tuya / SmartLife
- Kompatibilita: Amazon Alexa, Google Home
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.