Smart Switch SHELLY PLUS i4 WiFi

Smart Switch SHELLY PLUS i4 WiFi

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3789895 | CZ distribuce
Shelly PLUS I4 WIFI ovladač/aktivátor scény Shelly Plus I4 je chytrý vstup pro Wi-Fi přepínač, který vám svěří ovládání vašeho domova do vašich rukou. Toto kompaktní zařízení umožňuje ruční aktivaci nebo deaktivaci scén, spouštění synchronizovaných akcí a vytváření pokročilých scénářů. Pomocí Shelly Plus I4 můžete ovládat další připojené…
Cena s DPH811,– 
Cena bez DPH670,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 22.7.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Shelly PLUS I4 WIFI ovladač/aktivátor scény

Shelly Plus I4 je chytrý vstup pro Wi-Fi přepínač, který vám svěří ovládání vašeho domova do vašich rukou. Toto kompaktní zařízení umožňuje ruční aktivaci nebo deaktivaci scén, spouštění synchronizovaných akcí a vytváření pokročilých scénářů. Pomocí Shelly Plus I4 můžete ovládat další připojené přepínače, senzory a zařízení Shelly provozované přes HTTP a MQTT.

Personalizovaná automatizace
Shelly Plus I4 umožňuje vytváření a ovládání scén a akcí ve vaší domácnosti. Můžete ručně aktivovat nebo deaktivovat scény, upravit osvětlení, topení a mnoho dalších parametrů podle vašich preferencí. Tento nástroj umožňuje personalizovanou automatizaci, díky které bude váš domov fungovat podle vašich potřeb.

Dálkové ovládání
Shelly Plus I4 nabízí vzdálený přístup a monitorování odkudkoli, kde máte přístup k internetu. To znamená, že svá zařízení můžete ovládat, i když jste mimo domov. Ať už chcete zkontrolovat, zda jste zhasli světla nebo iniciovat konkrétní scénu, Shelly Plus I4 je připraven k práci.

Kompaktní design
Shelly Plus I4 je navržen s ohledem na úsporu místa. Jeho kompaktní design umožňuje instalaci do standardních elektrických krabic, za elektrické zásuvky nebo vypínače. To znamená, že se nemusíte bát nedostatku místa – Shelly Plus I4 se přizpůsobí vašim potřebám, bez ohledu na to, kam jej nainstalujete.

Technické parametry:

Rozměry: 37 × 42 × 16 mm
Hmotnost: 18 g
Provozní teplota: -20 °C až 40 °C
Vlhkost vzduchu: 30 % až 70 %
Max. Nadmořská výška: 2000 m
Zdroj napájení: 110–240 V AC, 50/60 Hz
Spotřeba energie: < 1 W
Senzor teploty: Ano
RF pásmo: 2400 - 2495 MHz
Protokol Wi-Fi: 802,11 b/n/g
Rozsah Wi-Fi: až 30 m
Protokol Bluetooth: 4.1
Dosah Bluetooth: až 10 m
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.