Smart Switch SONOFF Dual R3 Lite WiFi

Smart Switch SONOFF Dual R3 Lite WiFi

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3701732 | CZ distribuce
Pohodlně ovládáte osvětlení nebo automatické žaluzie. Inteligentní přepínač Sonoff Dual R3 Lite vám poskytuje 2-cestné ovládání vybraných zařízení a umožňuje vám vytvářet pracovní plány prostřednictvím aplikace. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. Funguje také s dalšími produkty Sonoff, jako je například LED…
Momentálně nedostupné

Popis


Pohodlně ovládáte osvětlení nebo automatické žaluzie. Inteligentní přepínač Sonoff Dual R3 Lite vám poskytuje 2-cestné ovládání vybraných zařízení a umožňuje vám vytvářet pracovní plány prostřednictvím aplikace. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. Funguje také s dalšími produkty Sonoff, jako je například LED pásek L2, a je extrémně odolný.

Spínač může sloužit jako inteligentní řídicí modul pro střídavý motor 100-240V. Díky tomu je ideální pro ovládání mimo jiné automatických závěsů, elektrických rolet, markýz, garážových vrat nebo dokonce elektrického grilu. Úspěšně jej využijete i k ovládání osvětlení.

Přizpůsobte si zařízení připojená k přepínači tak, aby vyhovovala vašemu dennímu plánu. Produkt umožňuje vytvářet podrobné pracovní plány. Chcete, aby vás ráno probudily první sluneční paprsky? Nastavte roletu tak, aby se automaticky zvedla v určitou dobu. Můžete dokonce upravit procento záclon, které se otevřou!

Před odjezdem z domova jste nezatáhli venkovní žaluzie a právě začalo pršet? Žádný problém – stačí sáhnout po telefonu! Aplikace umožňuje vzdáleně ovládat zařízení připojená k přepínači. Pouhými několika kliknutími je můžete spustit, vypnout nebo upravit parametry.

Přepínač Dual R3 Lite je kompatibilní i s dalšími produkty Sonoff. Můžete například vytvořit inteligentní scénu, která po aktivaci zatáhne žaluzie, zapne LED pásek L2 a změní barvu osvětlení. Tímto způsobem můžete rychle změnit atmosféru v místnosti!

Už nemusíte pokaždé sahat po telefonu nebo se pohybovat ze sedadla, abyste mohli ovládat svá zařízení. Switch je kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant, což znamená, že jej můžete ovládat hlasem. Jednoduchým příkazem zatáhnete žaluzie nebo rozsvítíte světla!

Chcete mít možnost ovládat osvětlení vypínačem nejen v prvním patře, ale i v patře? Žádný problém! Dual R3 Lite podporuje 2-cestné ovládání, takže můžete volně používat zařízení dle svého výběru. Zapněte světlo, když chcete vystoupat po schodech, a zhasněte, když jste nahoře. Už nemusíte navigovat ve tmě!

Technické parametry:

- Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
- Odporová zátěž: 2200W / 10A pro každý gang, celkem 3300W / 15A
- DIN lišta: 35 mm
- Vstup výstup: AC 100-240V 50/60Hz
- Zatížení motoru: 10-240W / 1A
- Materiál: PC V0
- Rozměry: 54 x 49 x 24 mm
- Pracovní teplota: -10-40 °C
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.