Smart termostat pro ohřev vody AVATTO WT100 WiFi Tuya

Smart termostat pro ohřev vody AVATTO WT100 WiFi Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3735198 | CZ distribuce
Chytrý termostat ohřevu vody Avatto WT100 3A Wi-Fi TUYA Chytrý termostat Avatto ZWT100 slouží k ovládání vytápění v domácnosti, kanceláři apod. Je vybaven čidlem NTC, které je zodpovědné za přesnost teploty až na 1 °C. Umožňuje zapnout nebo vypnout pohon, který řídí přívod teplé vody pro vytápění prostor. Má vestavěnou WiFi a spolupracuje…
Momentálně nedostupné

Popis


Chytrý termostat ohřevu vody Avatto WT100 3A Wi-Fi TUYA
Chytrý termostat Avatto ZWT100 slouží k ovládání vytápění v domácnosti, kanceláři apod. Je vybaven čidlem NTC, které je zodpovědné za přesnost teploty až na 1 °C. Umožňuje zapnout nebo vypnout pohon, který řídí přívod teplé vody pro vytápění prostor. Má vestavěnou WiFi a spolupracuje s aplikacemi Tuya, Smart Life, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice atd.

Naprogramujte jeho provoz
V aplikaci Tuya nebo Smart Life můžete naprogramovat provoz termostatu. Zařízení podporuje různá nastavení teploty na dobu 5+2 / 6+1 / 7 dní, resp. se 6 časovými režimy na den. Můžete také použít manuální a automatický režim.

Pohodlné ovládání
Chytrý termostat Avatto WT100 můžete ovládat 3 různými způsoby. Výrobek funguje s aplikacemi Tuya a Smart Life, které si stáhnete do svého chytrého telefonu nebo tabletu. Díky tomu můžete nastavit provoz výrobku bez ohledu na to, kde se nacházíte. Termostat je možné ovládat také prostřednictvím hlasových příkazů - WT100 je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice atd. Využít můžete také dotykový displej výrobku.

Přístup k nejdůležitějším informacím
Další výhodou termostatu Avatto WT100 je jeho LCD displej. Z něj se dozvíte o nastaveném provozním režimu, připojení k síti, nastavené teplotě nebo zapnutém bezpečnostním zámku. Navíc termostat zobrazuje aktuální čas. Můžete také nastavit jas displeje nebo jej zcela vypnout. Všechny nejdůležitější informace tak budete mít na dosah ruky - stačí jen letmý pohled!

Chytrý termostat Avatto WT100 je vybaven speciálním dětským zámkem, který zabraňuje používání zařízení. Tím zabráníte zapnutí/vypnutí nechtěné funkce. Kromě toho je možné spojit několik zařízení WT100 do skupin, a získat tak ještě větší kontrolu. Přístup k zařízení můžete udělit i dalším členům domácnosti, aby jej mohl ovládat každý z vás.

Technické parametry:

- Napětí: AC 95-220V 50/60Hz
- Maximální zatížení: 3A
- Senzor: NTC
- Displej: LCD
- Přesnost: 1°C
- Teplotní rozsah: 5°C~60°C
- Provozní teplota: -5°C~50°C
- Rozsah zobrazované teploty: 0°C~51°C
- Spotřeba energie: <1W
- Rozměry: 86 x 86 x 40 mm
- Použití: Tuya, Smart Life
- Hlasové ovládání: Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice atd.
- Bezdrátové připojení: Wi-Fi
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.