Smart USB adaptér SONOFF Micro WiFi

Smart USB adaptér SONOFF Micro WiFi

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3701729 | CZ distribuce
Funkční adaptér Sonoff Micro vám poskytuje plnou kontrolu nad vašimi chytrými zařízeními. S jeho pomocí je budete moci ovládat na dálku, například prostřednictvím aplikace, a také hlasem. Zařízení vám také umožní nastavit časové plány. Využijte jeho funkce k optimální správě své chytré domácnosti. Sonoff Micro vám nabízí tisíce možností. S jeho…
Cena s DPH491,– 
Cena s DPH pro registrované460,– Kč
Cena bez DPH406,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Funkční adaptér Sonoff Micro vám poskytuje plnou kontrolu nad vašimi chytrými zařízeními. S jeho pomocí je budete moci ovládat na dálku, například prostřednictvím aplikace, a také hlasem. Zařízení vám také umožní nastavit časové plány. Využijte jeho funkce k optimální správě své chytré domácnosti.

Sonoff Micro vám nabízí tisíce možností. S jeho pomocí můžete například dálkově zapínat a vypínat světla. Když jste v práci nebo na dovolené, zařízení vám umožní simulovat vaši přítomnost doma prostřednictvím inteligentního ovládání osvětlení - tím odradí potenciální zloděje.

Nechce se vám zvednout z gauče nebo z postele, abyste zhasli světlo? Dejte příslušný hlasový příkaz! Adaptér Sonoff Micro vám tuto možnost poskytne a umožní vám užívat si vysněného pohodlí. Zařízení je kompatibilní s asistentem Google a Amazon Alexa.

Naplánujte svá chytrá zařízení tak, abyste optimalizovali jejich výkon. Světlo se automaticky zapne nebo vypne ve vámi nastavený čas. Už to nemusíte dělat ručně - Sonoff Micro se o to postará pomocí speciálního softwaru za vás.,

Adaptér také umožňuje zabránit přetížení zařízení připojených k napájení. Nastavte inteligentnímu softwaru časový plán, aby automaticky přerušil nabíjení při dosažení 100 %. Tím zajistíte bezpečnost svého zařízení a prodloužíte jeho životnost.

Přístroj je zcela bezpečný a pohodlný při používání. Kryt PC V0 chrání před poškozením. Odolnost vůči vysokým teplotám a ohni dodává adaptéru velkou pevnost. Obsluhu adaptéru Sonoff Micro usnadňuje 5V výstup a vstup a praktické tlačítko. Připojení a provoz Wi-Fi signalizují LED diody.

Sonoff Micro se vyznačuje praktickým a promyšleným designem. Dokonale se hodí k různým typům kabelů a adaptérů USB. Kapesní rozměry a minimální hmotnost 17 g umožňují vzít si jej s sebou téměř kamkoli. Sonoff Micro je kompatibilní s mnoha zařízeními - vyzkoušejte jeho nevídané možnosti.

Technické parametry:

- Vstup: Max. DC5V/2,5A
- Výstup: Max. DC5V/2,5A 7
- Poznámka: podporuje pouze nabíjecí protokol BC 1.2.
- Wifi: IEEE 802,11 b/g/n 2,4GHz
- Materiál: PC V0
- Rozměry: 45//30,5/26mm
- Hmotnost: 17 g
- Certifikáty: CE, FCC


Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.