Smart vypínač osvětlení AVATTO LZTS02-EU-W2 ZigBee Tuya

Smart vypínač osvětlení AVATTO LZTS02-EU-W2 ZigBee Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3702099 | CZ distribuce
Dotykový spínač Avatto ZTS02-EU-B2 bude perfektní pro vaši chytrou domácnost. Umožňuje pohodlné zapínání a vypínání světla a díky kompatibilitě s aplikací TUYA / Smart Life umožňuje ovládat osvětlení na dálku. Zařízení můžete ovládat také pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant. Vypínač se také vyznačuje voděodolností…
Cena s DPH883,– 
Cena bez DPH730,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 3.10.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Dotykový spínač Avatto ZTS02-EU-B2 bude perfektní pro vaši chytrou domácnost. Umožňuje pohodlné zapínání a vypínání světla a díky kompatibilitě s aplikací TUYA / Smart Life umožňuje ovládat osvětlení na dálku. Zařízení můžete ovládat také pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant. Vypínač se také vyznačuje voděodolností a elegantním minimalistickým designem. Produkt je vybaven 2 tlačítky a podporuje komunikační protokol ZigBee 3.0 – pro správnou funkci je nutný přídavný rozbočovač ZigBee (není součástí dodávky).

Nejste si jisti, zda jste před odchodem z domu zhasli světlo? Už se nemusíte divit – stačí sáhnout po telefonu! Vypínač je kompatibilní s aplikací TUYA / Smart Life, takže můžete světla zapínat nebo vypínat na dálku ze svého smartphonu. Získáte také možnost vytvářet časovače a pracovní plány pro vaše zařízení. Vstáváte obvykle v 7:00 a chodíte spát ve 23:00? Nastavte si, aby se světla v těchto časech automaticky zapínala a vypínala.

Aplikace nabízí mnohem více možností. Můžete například připojit svá zařízení a ovládat je ve skupinách. Je také možné spárovat přepínače s jinými zařízeními a vytvářet chytré scény. Využijte například přídavný pohybový senzor a nechte světla automaticky rozsvítit, když vstoupíte do domu! Svá zařízení můžete také sdílet s ostatními členy rodiny, aby je také mohli ovládat ze svého smartphonu.

Máte při vaření zaneprázdněné ruce a potřebovali byste nějaké další osvětlení? Nebo možná ležíte v pohodlné posteli a chcete zhasnout světla? Žádný problém – přepínač Avatto je kompatibilní s chytrými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Můžete jej tedy ovládat hlasovými příkazy! Nyní stačí jen pár slov k rychlému zapnutí nebo vypnutí světel.

Vypínač se vyznačuje stylovým, minimalistickým designem - skvěle doplní každý dekor. Díky jednoduchému designu se také velmi snadno čistí – stačí jej jednou za čas otřít od prachu. Vyznačuje se také vysokou životností a odolností proti vyblednutí, poškrábání a dalším druhům poškození. Vypínač je navíc voděodolný – můžete jej bez obav nainstalovat i do koupelny. Zařízení je také vybaveno podsvícením, které lze kdykoli zapnout nebo vypnout.

Technické parametry:

- Barva: Bílá
- Počet tlačítek: 2
- Jmenovitý výkon: 3-400 W / kanál
- Jmenovitý proud: 10 A
- Vstupní napětí: AC 110-240 V, 50/60 Hz
- Spotřeba energie v pohotovostním režimu: 0,45 W / 0,1 mA
- Wi-Fi šířka pásma: 2,4 GHz
- Materiál: ABS
- Materiál panelu: Tvrzené sklo
- Rozměry: 86 x 86 x 33 mm
- Podporované systémy: iOS 8.0, Android 4.0 a novější
- Aplikace: TUYA / Smart Life
- Kompatibilita: Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice, SmartThings
- protokol ZigBee: ZigBee 3.0
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.