Smart vypínač osvětlení SONOFF T0EU1C-TX WiFi

Smart vypínač osvětlení SONOFF T0EU1C-TX WiFi

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3774683 | CZ distribuce
Sonoff TX je dotykový a inteligentní spínač světla. Lze jej ovládat pomocí aplikace přes síť WiFi nebo klasicky, dotykem. Můžete tak rozsvítit světlo ve vybrané místnosti v domě bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, jako je žáruvzdorný ABS a tvrzené sklo, poskytuje bezpečnost a dokonale se hodí do…
Momentálně nedostupné

Popis


Sonoff TX je dotykový a inteligentní spínač světla. Lze jej ovládat pomocí aplikace přes síť WiFi nebo klasicky, dotykem. Můžete tak rozsvítit světlo ve vybrané místnosti v domě bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, jako je žáruvzdorný ABS a tvrzené sklo, poskytuje bezpečnost a dokonale se hodí do každé místnosti. Jemné podsvícení vypínače, decentně podtrhuje jeho design a zviditelňuje jej v noci.

Ovládání pro všechny členy domácnosti
Pomocí aplikace můžete snadno sdílet ovládání osvětlení s ostatními uživateli.

Služba
Uživatelé mohou připojená zařízení vzdáleně ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace eWeLink, která je k dispozici na platformách iOS a Android. Díky síťovému připojení je synchronizace stavu zařízení okamžitá, takže aplikace zobrazuje vždy aktuální údaje. Díky tomu máte plnou kontrolu nad nadměrnou spotřebou energie ve vaší domácnosti.

Chytré ovládání
Můžete si nastavit vlastní časové plány pro automatické zapnutí/ vypnutí zařízení v určitou dobu nebo po ní.

Mobilní ovládání
Díky možnosti ovládat osvětlení pomocí aplikace můžete snadno zapnout nebo vypnout světlo ve své domácnosti, když jste pryč. Aplikace se velmi snadno používá, umožňuje vybrat konkrétní spínač. Už se nemusíte obávat, že by světlo zůstalo rozsvícené.

Technické parametry:

Maximální proud: 2 A
Maximální zatěžovací výkon: 400 W
Barva: Bílá
WiFi: 802.11 b/g/n
Šifrování WiFi: WPA-PSK/WPA2-PSK
Materiál: Tvrzené sklo / ABS
Počet kanálů: 1
Rozměry montážních otvorů: 86 mm x 86 mm x 35 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.