Smart zámek s klávesnicí LOCKIN SMART LOCK G30

Smart zámek s klávesnicí LOCKIN SMART LOCK G30

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3832755 | CZ distribuce
Lockin G30 je chytrý zámek s klávesnicí, který vám umožní otevřít vchodové dveře bez ohledu na to, kde se právě nacházíte - můžete to provést z aplikace pomocí kódu PIN nebo otisku prstu. Zařízení podporuje také hlasové ovládání prostřednictvím asistenta Google Assistant nebo Amazon Alexa. Přístup k zámku můžete udělit i dalším členům domácnosti.
Cena s DPH5 617,– 
Cena bez DPH4 642,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Lockin G30 je chytrý zámek s klávesnicí, který vám umožní otevřít vchodové dveře bez ohledu na to, kde se právě nacházíte - můžete to provést z aplikace pomocí kódu PIN nebo otisku prstu. Zařízení podporuje také hlasové ovládání prostřednictvím asistenta Google Assistant nebo Amazon Alexa. Přístup k zámku můžete udělit i dalším členům domácnosti. Instalace zámku G30 zabere jen chvilku a nemusíte se obávat uložených hesel - se zámkem Lockin jsou vaše data v bezpečí.

Otevírání dveří na dálku
Už nemusíte hledat klíče, abyste otevřeli dveře do svého domova. Chytrý zámek Lockin vám to umožní na dálku bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Pomocí speciální aplikace můžete také zkontrolovat, zda jsou dveře právě otevřené/zavřené nebo kdo právě vstoupil do domu. Pro správné fungování funkce potřebujete rozbočovač Wi-Fi (je součástí balení).

Udělování přístupu ostatním
Převezměte plnou kontrolu nad zařízením Lockin G30 a pohodlně spravujte oprávnění k přístupu. Chytrý zámek s klávesnicí si pamatuje až 50 kódů PIN a až 20 otisků prstů, takže jej využije více osob. Z aplikace můžete udělovat přístup vybraným osobám a sledovat, kdy zámek používají. Kromě toho je možné přidělovat hesla ostatním osobám trvale, dočasně nebo jednorázově. Skvěle se tak bude hodit pro pronájmy domů - hostům už nemusíte dávat klíče, stačí jim včas poslat přístupový kód po dobu jejich pobytu.

Různé možnosti
Dveře můžete otevírat několika způsoby, takže si každý vybere ten, který mu nejvíce vyhovuje. Kromě aplikace podporuje zámek také hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Dveře můžete otevřít také pomocí přednastaveného kódu PIN nebo otisku prstu. Funkce automatického zamykání navíc umožňuje automatické zamykání dveří, takže se nemusíte obávat, že byste na to zapomněli. Zámek můžete také dočasně deaktivovat, když opustíte dům jen na chvíli, například kvůli vynesení koše.

Robustní konstrukce, snadná instalace
Klávesnice se vyznačuje bezdrátovým a spolehlivým provozem. Je také voděodolná na úrovni IPX5 - nezastraší ji ani kapky deště. Řada praktických tlačítek umožňuje snadné otevírání nebo zavírání dveří. Můžete tak učinit i ze speciálního panelu pro otisk prstu. O stavu provozu výrobku vás navíc bude informovat LED indikátor. Na druhou stranu instalace zařízení zabere přibližně 10-15 minut. Nepotřebujete k tomu žádné další nářadí ani výměnu původního zámku.

Vezměte prosím na vědomí
Před nákupem si prosím ověřte, zda zámek vyhovuje vašemu konkrétnímu typu dveří. Pro instalaci výrobku by měly být splněny následující podmínky:

Europrofil
Zámek musí být uzamčen klíčem zevnitř
Vzdálenost mezi dveřmi a cylindrickou vložkou zámku větší než 3 mm
Cylindrická vložka otevíratelná zvenčí po zasunutí klíče
Tloušťka klíče menší než 7 mm
Vzdálenost od klíče k cylindrické vložce zámku menší než 40 mm

V ostatních případech může instalace zámku Lockin vyžadovat výměnu dveřní vložky.

Technické parametry:

Metody odemykání: Otisk prstu, aplikace, kód PIN, hlasové příkazy
Uložení kódu PIN: až 50
Napájení: Baterie AA x4
Indikátor slabé baterie: ano
Rozměry: 125 x 62 x 57 mm
Hmotnost: 345 g (včetně baterií)
Ukládání otisků prstů: až 20
Hlasoví asistenti: Google Home, Amazon Alexa
Provozní teplota: Zámek: 0 °C - 50 °C, klávesnice: -10°C - 50°C
Automatické zamykání: podporováno, se snímačem pohybu
Teplota skladování: -30°C ~ 70°C
Barva: šedá
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.