Smart zásuvka GOSUND EP8 WiFi Tuya

Smart zásuvka GOSUND EP8 WiFi Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3774668 | CZ distribuce
Zásuvka Gosund EP8 vám umožní proměnit běžné spotřebiče ve vaší domácnosti v chytrá zařízení. Umožňuje vzdálené ovládání připojených zařízení - stačí použít aplikaci Gosund, Smart Life nebo TUYA. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Umožňuje také vytvářet pracovní plány, nastavovat časovače a ovládat vybraná…
Cena s DPH563,– 
Cena s DPH pro registrované527,– Kč
Cena bez DPH465,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 28.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Zásuvka Gosund EP8 vám umožní proměnit běžné spotřebiče ve vaší domácnosti v chytrá zařízení. Umožňuje vzdálené ovládání připojených zařízení - stačí použít aplikaci Gosund, Smart Life nebo TUYA. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Umožňuje také vytvářet pracovní plány, nastavovat časovače a ovládat vybraná zařízení ve skupinách. Usnadněte si správu své chytré domácnosti s EP8!

Spousta možností s aplikací
Nyní máte vše potřebné na dosah ruky. Zásuvka EP8 je kompatibilní s aplikacemi, jako jsou Gosund, TUYA a Smart Life. To znamená, že připojená zařízení můžete pohodlně ovládat pomocí svého chytrého telefonu! Několika kliknutími můžete například zapnout nebo vypnout zařízení, nastavit provozní plán nebo upravit nastavení.

Hlasové ovládání
Nyní si můžete ovládání vybraného zařízení ještě více usnadnit. Zásuvka EP8 je kompatibilní s chytrými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa, takže ji můžete ovládat jednoduchými hlasovými příkazy. Vaříte a máte plné ruce práce a hodilo by se vám další osvětlení? Nebo se snad chystáte spát a nechce se vám vstávat z postele, abyste zhasli světlo? Se zařízením Gosund EP8 stačí například k zapnutí nebo vypnutí určitého zařízení jen pár slov!

Sdílení zařízení
Chcete, aby i ostatní členové vaší rodiny mohli na dálku ovládat zařízení připojená k zásuvkám EP8? Je to možné! Jakmile přidáte vybrané zařízení do aplikace, můžete je sdílet s ostatními uživateli. Vaši blízcí tak mohou pohodlně ovládat kávovar nebo zhasnout světlo, pokud tak zapomenou učinit před odchodem z domu.

Plány a časovače
Vytvořte si chytrou domácnost, ve které se vám bude dobře žít. Zásuvky EP8 umožňují nastavit provozní plány pro připojená zařízení. Můžete tak například zařídit, aby kávovar automaticky připravil aromatickou kávu v 7:00 ráno, když vstanete z postele, a zhasl světlo ve 23:00, když jdete spát. K dispozici je také funkce časovače, takže se vybraný spotřebič po uplynutí nastavené doby automaticky vypne.

Vylepšený design
Vsaďte na nejvyšší kvalitu a vyberte si zařízení, které vám bude dlouho a dobře sloužit. Zásuvka Gosund EP8 je vyrobena z ohnivzdorného plastu PC V0 - je mimořádně odolná a robustní. Využívá připojení Wi-Fi a její konfigurace je velmi jednoduchá - nebude vám činit velké potíže. Navíc výrobek vydrží maximální zatížení 16 A, což vám dává spoustu možností použití.

Technické parametry:

Počet kusů v balení: 1
Aktuální: 16A
Maximální výkon: 3680W
Rozměry: ∅55*55*74 mm
Materiál: Ohnivzdorný PC V0
Napětí: 220-240V
Wi-Fi: 2,4GHz 802.11b/g/n
Čipová sada Wi-Fi: RTL8720CF
Aplikace: Gosund / Smart Life / TUYA
Kompatibilita: Amazon Alexa a Google Assistant
Typ zabezpečení: LED
Časový spínač: Ano
Signalizace stavu: LED
Měření aktuální energie: Ne
Uzemňovací otvor: Ano
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.