Smart zásuvka MEROSS MSS305-EU WiFi

Smart zásuvka MEROSS MSS305-EU WiFi

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3799535 | CZ distribuce
MEROSS MSS305-EU Smart Nest vám umožní pohodlně ovládat vaše připojená zařízení, ať jste kdekoli. Funguje s Amazon Alexa, Google Home a SmartThings, což vám umožňuje ovládat pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Funkce monitorování energie vám pomůže snížit náklady a pomocí provozních plánů a časovačů můžete přizpůsobit provoz vašich spotřebičů…
Cena s DPH563,– 
Cena bez DPH465,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 24.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


MEROSS MSS305-EU Smart Nest vám umožní pohodlně ovládat vaše připojená zařízení, ať jste kdekoli. Funguje s Amazon Alexa, Google Home a SmartThings, což vám umožňuje ovládat pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Funkce monitorování energie vám pomůže snížit náklady a pomocí provozních plánů a časovačů můžete přizpůsobit provoz vašich spotřebičů svým potřebám. Nest spolupracuje s vaší stávající sítí Wi-Fi, což znamená, že nepotřebujete další centrální zařízení a technologie Bluetooth vám nastavení usnadní.

Sledování spotřeby energie
Chcete mít lepší přehled o spotřebě energie vašeho domova? Meross Nest poskytuje v reálném čase zprávy o spotřebě energie připojených zařízení. Je to skvělý způsob, jak kontrolovat náklady a snížit účet za elektřinu. Díky přístupu k historickým datům v aplikaci Meross můžete kdykoli sledovat a analyzovat trendy spotřeby energie.

Jen pár slov
Ovládání zásuvky je jednodušší, než si myslíte. Díky kompatibilitě s chytrými hlasovými asistenty včetně Amazon Alexa, Google Home a SmartThings můžete svá zařízení pohodlně ovládat jednoduchými hlasovými příkazy. Nyní můžete zhasnout světla nebo zapnout ventilátor, aniž byste museli vstát ze židle.

Vyhrazená aplikace
S aplikací Meross máte plnou kontrolu nad svými zařízeními, ať jste kdekoli. Zapomněli jste při odchodu z domu zhasnout světlo? Už to není problém! Pouhými několika kliknutími na vašem smartphonu můžete vypnout světla, vysavač nebo jakýkoli jiný spotřebič.

Na míru vašemu dni
Aplikace také umožňuje nastavit provozní plány a časovače. Spotřebiče můžete naprogramovat tak, aby se automaticky zapínaly a vypínaly v určitou denní nebo noční dobu. To je skvělé, pokud chcete, aby se světla automaticky rozsvítila za soumraku nebo zhasla v určitou dobu.

Technické parametry:

Vstupní proud: 100-240V, 50/60 Hz
Výstupní proud: 16A (max.)
Kompatibilita: Amazon Alexa, Google Home, SmartThings
Standard bezdrátové komunikace: IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 GHz, 1T1R
Bezdrátové zabezpečení: Podporuje WEP 64/128 bit, WPA-PSK / WPA2-PSK (nepodporuje WiFi Enterprise)
aplikace: Meross
Požadavky na systém: iOS 10 nebo novější, Android 6.0 nebo novější
Rozměry: 5 x 5,7 x 6,3 cm
Provozní teplota: 0°C~40°C
Skladovací teplota: -40 °C~70 °C
Provozní vlhkost: 10%~90% (nekondenzující)
Skladovací okolní vlhkost: 5%~90% (nekondenzující)

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.