Sovička DORMEO EMOTION OWL SCARED šedá 3v1

Sovička DORMEO EMOTION OWL SCARED šedá 3v1

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3029175 | CZ distribuce
Dormeo Sovičky Náladičky jsou 3v1 dárkem pro každého, mladého či dospělého, kdo se nebojí přijmout své emoce. Každá sovička může být příjemnou, měkkou hračkou, nebo polštářkem spolu s jemnou, flísovou dekou, což znamená, že budete vždy připraveni na mazlení, šlofík, nebo hraní, kdekoliv jste. Vyberte si z šesti nálad a barev a bavte se! Sovička…
Momentálně nedostupné

Popis


Dormeo Sovičky Náladičky jsou 3v1 dárkem pro každého, mladého či dospělého, kdo se nebojí přijmout své emoce. Každá sovička může být příjemnou, měkkou hračkou, nebo polštářkem spolu s jemnou, flísovou dekou, což znamená, že budete vždy připraveni na mazlení, šlofík, nebo hraní, kdekoliv jste. Vyberte si z šesti nálad a barev a bavte se!

Sovička pro každou náladu!

Moudrá sova ví, že pochopení vašich emocí a emocí druhých je základem zdravých vztahů a šťastnějšího, úspěšnějšího života. Nyní můžete vy, nebo někdo blízký dát pocit obejmutí s 3v1 Dormeo Sovičkou Náladičkou, hračkou, dekou a polštářem pro pohodlí a zábavu, ať jste kdekoliv.

3 praktická využití v jednom!

Sovičky mají 3 použití v 1, které z ní dělají ideální dárek, nebo společníka na cesty. Sovička je:

- Rozkošná, mazlivá hračka, kamarád a milující parťák.
- Polštář na zdřímnutí kdekoliv, nebo když je potřeba trocha pohodlí navíc, v autě či na pikniku.
- Měkká, fleecová přikrývka, která je příjemná na dotek a udrží vás v teple. Ideální na spaní a kdekoliv, kde se vám zasteskne po teplu domova.
- Přikrývka je 130x180 cm velká a každá sovička je asi 26 cm vysoká. Deka i sovička jsou pratelné, aby po letech láskyplného přátelství zůstaly svěží a krásné.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.