Stavebnice magnetická GEOMAG GEO-275 25ks

Stavebnice magnetická GEOMAG GEO-275 25ks

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818838 | CZ distribuce
Geomag Classic Recycled je sada, která posouvá tradiční blokovou hru na novou úroveň. Obsahuje až 25 prvků a je určen pro malé stavitele ve věku od 3 let. Je to skvělý způsob, jak spojit učení se zábavou! Za zmínku stojí, že bloky obsažené v sadě byly vytvořeny ze 100% recyklovaného plastu - jsou tedy nejen odolné, ale také šetrné k životnímu…
Cena s DPH649,– 
Cena bez DPH536,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Geomag Classic Recycled je sada, která posouvá tradiční blokovou hru na novou úroveň. Obsahuje až 25 prvků a je určen pro malé stavitele ve věku od 3 let. Je to skvělý způsob, jak spojit učení se zábavou! Za zmínku stojí, že bloky obsažené v sadě byly vytvořeny ze 100% recyklovaného plastu - jsou tedy nejen odolné, ale také šetrné k životnímu prostředí.

Silné magnety
Sada obsahuje magnetické tyčinky a kuličky, které zajišťují odolnost a stabilitu každé konstrukce. Tyto snadno připojitelné komponenty zajišťují, že i ti nejmladší inženýři mohou snadno vytvářet a upravovat své nápady. Pro děti je k dispozici také čtvercová základna.

Podpora rozvoje hrou
Recyklované kostky Geomag Classic jsou vynikajícím nástrojem pro rozvoj motoriky, prostorového myšlení a kreativity. Tato sada podporuje metodologii STEM a povzbuzuje děti, aby experimentovaly a učily se prostřednictvím praktických činností.

Bezproblémové skladování
Pro pohodlí rodičů a dětí obsahuje sada praktický úložný box, který usnadňuje organizaci a úklid po hře. To také pomáhá zabránit ztrátě malých kousků.

Technické parametry:

Materiál: 100% recyklovaný plast
Věk dítěte: Od 3 let

Obsah balení:

12x magnetická tyč
12x kovová koule
1x čtvercová základna
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.