Stavebnice magnetická GEOMAG GEO-328 25ks

Stavebnice magnetická GEOMAG GEO-328 25ks

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818840 | CZ distribuce
Geomag Glow je inovativní stavebnice, která vezme mladé inženýry do světa zábavy a učení. Díky magnetickým tyčinkám svítícím ve tmě každý model vytvořený během dne po setmění ožije a nabízí dvojitou dávku zábavy a magie. V balení naleznete až 25 kusů, které byly vytvořeny z ekologicky šetrného recyklovaného plastu. Sada je vhodná pro děti od 3…
Cena s DPH684,– 
Cena bez DPH565,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 26.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Geomag Glow je inovativní stavebnice, která vezme mladé inženýry do světa zábavy a učení. Díky magnetickým tyčinkám svítícím ve tmě každý model vytvořený během dne po setmění ožije a nabízí dvojitou dávku zábavy a magie. V balení naleznete až 25 kusů, které byly vytvořeny z ekologicky šetrného recyklovaného plastu. Sada je vhodná pro děti od 3 let.

Magická záře ve tmě
Sada Geomag Glow Recycled s až 25 prvky nabízí téměř neomezené možnosti pro vytváření konstrukcí, které lze stavět a upravovat, bavit a učit zároveň. A co víc, k výrobě magnetických tyčinek byly použity přírodní látky svítící ve tmě, které zajišťují skvělou zábavu a úžasné efekty ve dne i v noci.

Vývoj hrou
Building with Geomag Glow podporuje vědecký a technologický rozvoj v souladu s principy STEM. Děti se prostřednictvím praktické hry učí základní principy fyziky, inženýrství a matematiky, kromě toho rozvíjejí své manuální dovednosti, představivost a kreativitu.

Bezproblémové skladování
Sada obsahuje praktický úložný box, který usnadňuje uspořádání a je pohodlný pro děti i rodiče. S ním můžete po hře rychle uklidit a správně uspořádat prostor a vyhnout se ztrátě těch nejmenších kousků.

Technické parametry:

Materiál: 100% recyklovaný plast
Věk dítěte: Od 3 let

Obsah balení:

12x magnetická tyčinka svítící ve tmě
12x kovová koule
1x čtvercová základna
1x úložný box
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.