Stavebnice magnetická GEOMAG GEO-757 153ks

Stavebnice magnetická GEOMAG GEO-757 153ks

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818844 | CZ distribuce
Se startovací sadou Geomag Mechanics Gravity RE Combo Starter Set mohou mladí vědečtí a technici budovat jedinečné struktury a manipulovat se skutečnými fyzickými silami. Tato inovativní 153dílná sada je fantastický způsob, jak pochopit principy gravitace, magnetismu a kinetické energie v praktických, zábavných experimentech. Výrobek je vhodný pro…
Cena s DPH1 231,– 
Cena bez DPH1 017,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 26.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Se startovací sadou Geomag Mechanics Gravity RE Combo Starter Set mohou mladí vědečtí a technici budovat jedinečné struktury a manipulovat se skutečnými fyzickými silami. Tato inovativní 153dílná sada je fantastický způsob, jak pochopit principy gravitace, magnetismu a kinetické energie v praktických, zábavných experimentech. Výrobek je vhodný pro děti od 8 let.

Stavějte, experimentujte, učte se
Tato sada vám umožní postavit až 11 různých drah pro kovové koule – od jednoduchých modelů až po pokročilé rozvržení se smyčkami a skoky. Každá stavba je novým dobrodružstvím a šancí učit se prostřednictvím zkušeností a seznamuje mladé stavitele se základy mechaniky a fyziky pohybu.

Učení hrou
S kombinací Mechanics Gravity Combo je získávání znalostí přímo spojeno se zábavou. Sada zapadá do metodiky vzdělávání STEM, podporuje rozvoj dovedností v oblasti vědy, techniky, inženýrství a matematiky. Prostřednictvím praktického stavění a pozorování fungování gravitace a magnetismu si děti rozvíjejí své analytické schopnosti a učí se řešit problémy.

Inovativní přístup
Geomag Mechanics Gravity nejsou jen bloky – je to celý systém, který vám umožňuje vytvářet složité dráhy a stroje. Pomocí přiložených návodů a online videí se mohou mladí stavitelé inspirovat a naučit se nové způsoby použití produktu. Hračku je také možné kombinovat s dalšími sadami ze série Mechanics Gravity (prodávají se samostatně). To vašemu dítěti umožní vytvářet ještě propracovanější konstrukce!

Technické parametry:

Materiál: 73% recyklovaného plastu
Věk dítěte: Od 8 let

Obsah balení:

12x kovová koule
116x stavební blok
25x kus kolejnice
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.