Stavebnice magnetická GEOMAG GEO-763 130ks

Stavebnice magnetická GEOMAG GEO-763 130ks

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818842 | CZ distribuce
Geomag Mechanics Gravity Loops & Turns otevírá mladým inženýrům svět dynamické hry využívající skutečné fyzikální jevy. Tato 130dílná sada umožňuje dětem ve věku od 8 let sestavit jedinečné návrhy drah pro malé míčky, které využívají magnetismus a gravitaci k vytváření velkolepých efektů a podporují učení prostřednictvím praktických zkušeností.
Cena s DPH1 084,– 
Cena bez DPH896,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 20.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Geomag Mechanics Gravity Loops & Turns otevírá mladým inženýrům svět dynamické hry využívající skutečné fyzikální jevy. Tato 130dílná sada umožňuje dětem ve věku od 8 let sestavit jedinečné návrhy drah pro malé míčky, které využívají magnetismus a gravitaci k vytváření velkolepých efektů a podporují učení prostřednictvím praktických zkušeností.

Nekonečné možnosti s mechanickou gravitací
Pomocí Mechanic Gravity Loops & Turns mohou mladí designéři stavět složité tratě se smyčkami a zatáčkami. Možnosti jsou opravdu široké! Projekty vyžadující analytické myšlení a územní plánování jsou nejen skvělou zábavou, ale také úvodem do světa vědy. Magnetické plotny a 360° smyčky zaručují dynamickou zábavu, kterou si mladí stavitelé jistě užijí.

STEM vzdělávání v akci
Každý kus sady je navržen s ohledem na vzdělání STEM a podporuje rozvoj v oblastech vědy, technologie, inženýrství a matematiky. Prostřednictvím praktických experimentů děti objevují principy fyziky, jako je gravitační síla a magnetismus, a zároveň se učí, jak mohou ovlivnit pohyb.

Zábava a věda v jednom
Mechanics Gravity Loops & Turns nabízí jedinečnou kombinaci vědy a zábavy a poskytuje hodiny konstruktivní zábavy. Díky přiloženým pokynům a přístupu k online video tutoriálům se sada stává zdrojem inspirace pro nekonečné kreativní hraní. Další sady ze série Mechanics Gravity jsou také k dispozici ke koupi - vyzkoušejte je pro ještě více kreativních příležitostí!

Technické parametry:

Materiál: 74 % recyklovaného plastu
Věk dítěte: 8 let a starší

Obsah balení:

10x kovová koule
99x stavební blok
21x kus kolejnice
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.