Stojan na sluchátka ONIKUMA ST-2 White

Stojan na sluchátka ONIKUMA ST-2 White

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818850 | CZ distribuce
Chcete si usnadnit skladování sluchátek a zároveň je zajímavě vystavit? Stojan ONIKUMA ST-2 vám to umožní! Vyniká barevným RGB podsvícením a robustní, stabilní konstrukcí. Nechybí ani 3,5mm audio port a 3 USB2.0 sloty pro připojení dalších zařízení. To vše činí produkt nejen velmi funkčním, ale může se stát i originální ozdobou vašeho stolu!…
Cena s DPH811,– 
Cena bez DPH670,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Chcete si usnadnit skladování sluchátek a zároveň je zajímavě vystavit? Stojan ONIKUMA ST-2 vám to umožní! Vyniká barevným RGB podsvícením a robustní, stabilní konstrukcí. Nechybí ani 3,5mm audio port a 3 USB2.0 sloty pro připojení dalších zařízení. To vše činí produkt nejen velmi funkčním, ale může se stát i originální ozdobou vašeho stolu!

Moderní design
Stojan zaujme svým jedinečným moderním designem, který jistě osloví nejednoho uživatele. Vyznačuje se barevným RGB podsvícením, jehož styl si můžete upravit podle sebe výběrem jednoho z dostupných režimů. Jediné, co musíte udělat, je stisknout tlačítko M!

Několik dostupných portů - více možností
Díky dostupnému 3,5mm audio portu můžete stojan úspěšně použít k připojení sluchátek nebo reproduktoru. K dispozici máte také 3 porty USB 2.0, které podporují napájení i přenos souborů. Snadno k nim připojíte například mikrofon, počítačovou myš, klávesnici, přenosný disk nebo digitální fotoaparát. Možnosti jsou opravdu široké!

Výborná stabilita
Díky promyšlené konstrukci je stojan extrémně stabilní - nebojte se, že by se kýval nebo převrhl. Je vybavena velkou základnou s kovovou hmotností 80 g, která zajišťuje správné vyvážení. A co víc, protiskluzové gumové podložky umístěné na spodní straně výrobku zabraňují jeho klouzání po povrchu stolu.

Technické parametry:

Barva: Bílá
Dostupné porty: 3x USB2.0, 1x 3,5mm audio výstup
Délka kabelu: 1,1 m
Pracovní napětí LED: DC 5 V ± 5 %
Provozní proud: ≤ 250 mA
Rozměry: 125,6 x 146,4 x 277,8 mm
Hmotnost: 384 g
Podsvícení: RGB

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.