Stojan na víno G21 na 16 láhví

Stojan na víno G21 na 16 láhví

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3742652 | CZ distribuce
Pořiďte si designově čistý a zároveň praktický stojan na 16 lahví vína. Precizně zpracované bambusové dřevo mu dává příjemný přírodní vzhled, takže stylově doplní každý interiér. Hlavní ale je, že jsou v něm láhve bezpečně a správně uložené, nedochází k vysychání korku a snadno se v nich orientujete. - správné a bezpečné uložení až 16 lahví vína…
Cena s DPH986,– 
Cena bez DPH815,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 8.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Pořiďte si designově čistý a zároveň praktický stojan na 16 lahví vína. Precizně zpracované bambusové dřevo mu dává příjemný přírodní vzhled, takže stylově doplní každý interiér. Hlavní ale je, že jsou v něm láhve bezpečně a správně uložené, nedochází k vysychání korku a snadno se v nich orientujete.

- správné a bezpečné uložení až 16 lahví vína
- vysoká odolnost díky perfektním vlastnostem bambusového dřeva
- přehlednost a organizace – lahve jsou jasně viditelné a snadno dostupné
- vhodné i jako dárek pro milovníky vína
- estetičnost – stojan působí esteticky v každém interiéru
- ekologická udržitelnost

Výhoda ukládání lahví ve stojanu G21
Kvalitní vína mají korkové uzávěry, které nesmí vyschnout, aby nedocházelo k jejich drolení. V bambusovém stojanu G21 je budete mít uložené ve správné poloze a korek bude stále správně vlhký.

Úspora místa a bezpečné uložení
Díky minimalistickému a přitom vysoce efektivnímu řešení stojanu zabere 16 lahví vína menší prostor a budete o nich mít větší přehled než jejich postavení, kdy by navíc hrozilo riziko převržení a rozbití lahve.

Stojan G21 má v bočních lištách výřezy – na zadní straně větší, na přední straně přesně na velikost hrdla vinné lahve. Lahve jsou v něm bezpečně a spolehlivě položené a nedojde k jejich rozbití.

Proč bambus? Důvodů je hned několik.
Bambusové dřevo má přirozenou odolnost vůči vlivům okolního prostředí, včetně mírných teplotních výkyvů. Na rozdíl od obyčejného dřeva nebo kovu je také odolnější vůči vlhkosti. Bambusové dřevo je velmi pevné, přitom je ale lehčí než většina tvrdých dřevin. To znamená, že stojan můžete snadno přenášet a zároveň je stabilní a odolný.

Technické parametry:

- Kapacita: 16 lahví
- Počet polic: 4
- Nosnost jedné police: 5 kg
- Materiál: bambus
- Rozměry (š x h x v): 45 x 23,5 x 42,4 cm

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.