Stůl psací REBEL RB-0200 nastavitelný

Stůl psací REBEL RB-0200 nastavitelný

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3601041 | CZ distribuce
Chcete vybavit dětský pokoj psacím stolem, který poroste s vaším dítětem? Nebo možná hledáte ten správný nábytek pro práci na dálku? Robustní pneumatický stůl Rebel díky své pokročilé funkčnosti zajistí pohodlnou a efektivní práci po mnoho hodin. Umožňuje nastavení výšky v rozmezí 740 - 1150 mm. Díky tomu si jeho výšku plynule přizpůsobíte svým…
Cena s DPH4 674,– 
Cena bez DPH3 863,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 7.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Chcete vybavit dětský pokoj psacím stolem, který poroste s vaším dítětem? Nebo možná hledáte ten správný nábytek pro práci na dálku? Robustní pneumatický stůl Rebel díky své pokročilé funkčnosti zajistí pohodlnou a efektivní práci po mnoho hodin.

Umožňuje nastavení výšky v rozmezí 740 - 1150 mm. Díky tomu si jeho výšku plynule přizpůsobíte svým potřebám, aniž byste museli monitor a další příslušenství sundávat z desky stolu.

Intuitivní a rychlé nastavení výšky má další výhodu. Pokud máte pocit, že dlouhé sezení zatěžuje vaši páteř, pneumatický stůl Rebel vám umožní rychle změnit práci ze sedu na stoj.

Pevná ocelová konstrukce v kombinaci s vysoce kvalitní deskou dělá psací stůl Rebel velmi odolným a stabilním. Speciálně profilovaná deska stolu navíc zaručuje nejen vysoký komfort práce, ale poskytuje také velkou volnost v organizaci prostoru. Černá barva psacímu stolu dodává univerzální charakter, díky kterému skvěle zapadne do kancelářských prostor, stejně jako skvěle zapadne do vaší domácí pracovny nebo pokoje teenagera.

Technické parametry:

- Materiál: dřevotříska potažená melaminem, ocel
- Barva: černá
- Rozsah nastavení výšky desky stolu: 740 – 1150 mm
- Rozměry desky stolu: 675 x 1200 x 18 mm
- Kapacita pracovní plochy: 15 kg
- Rozměry balení 130 cm/ 77 cm/16,5 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.