Stylus JOYROOM JR-X12 pro iPad

Stylus JOYROOM JR-X12 pro iPad

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3829577 | CZ distribuce
Aktivní stylus Joyroom Stylus Joyroom JR-X12 je špičkový nástroj pro každého, kdo oceňuje plynulost a přesnost kreslení nebo psaní na iPadu. Je vybaven technologií odmítnutí dlaně a zajišťuje, že vaše ruka bude pohodlně spočívat na obrazovce bez rizika náhodné aktivace dotykových funkcí. Dobře čitelné LED indikátory vám poskytnou informace…
Cena s DPH866,– 
Cena bez DPH716,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 20.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Aktivní stylus Joyroom

Stylus Joyroom JR-X12 je špičkový nástroj pro každého, kdo oceňuje plynulost a přesnost kreslení nebo psaní na iPadu. Je vybaven technologií odmítnutí dlaně a zajišťuje, že vaše ruka bude pohodlně spočívat na obrazovce bez rizika náhodné aktivace dotykových funkcí. Dobře čitelné LED indikátory vám poskytnou informace o stavu baterie. Je to skvělá volba pro umělce a amatérské grafické designéry.

Přesný nástroj pro kreativní vyjádření
Stylus Joyroom JR-X12 se vyznačuje plynulým provozem a nízkou latencí pro bezkonkurenční citlivost a přesnost. Stylus využívá technologii odmítnutí dlaně, což vám umožňuje položit zápěstí na obrazovku, aniž byste rušili zařízení. Toto řešení výrazně zlepšuje uživatelský zážitek a umožňuje přirozená gesta při kreslení a psaní.

Dlouhotrvající práce bez drátů
Stylus JR-X12 nabízí až 10 hodin používání po pouhých 13 minutách nabíjení, což z něj dělá spolehlivého společníka v každé situaci. Chytrý systém pro úsporu energie navíc stylus po 5 minutách nečinnosti vypne. LED indikátory poskytují okamžitou informaci o stavu nabíjení.

Kompatibilita a funkčnost
JR-X12 je kompatibilní s iPady generace 2018-2023, což zajišťuje širokou kompatibilitu s různými modely. Magnetický připevňovací mechanismus k tabletu a výměnný hrot jsou praktická řešení, která usnadňují skladování a přepravu stylusu.

Technické parametry:

Doba nabíjení: 13 minut
Provozní doba: 10 hodin
Kompatibilita: iPad z generace 2018-2023

Obsah balení:

Stylus
Vyměnitelný hrot
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.