Substrát Agro na rajčata a papriky 40l + 5l

Substrát Agro na rajčata a papriky 40l + 5l

Záruka: 24 měsíců | PN: 100124A | Kód: 3058002 | CZ distribuce
SUBSTRÁT AGRO FLORIA NA RAJČATA A PAPRIKY 40 L , je převratná NOVINKA v pěstování rajčat a paprik na málo prostorných místech jako jsou balkóny nebo terasy. Díky inovaci obalu je možné rostlinky sázet přímo do zakoupeného substrátu a nemusíte substrát kamkoliv přemisťovat do nádob. Postačí pytel otočit , vytvořit otvory, které jsou na obale…
Momentálně nedostupné

Popis

SUBSTRÁT AGRO FLORIA NA RAJČATA A PAPRIKY 40 L, je převratná NOVINKA v pěstování rajčat a paprik na málo prostorných místech jako jsou balkóny nebo terasy. Díky inovaci obalu je možné rostlinky sázet přímo do zakoupeného substrátu a nemusíte substrát kamkoliv přemisťovat do nádob. Postačí pytelotočit, vytvořit otvory, které jsou na obale naznačené asázet, tedy OTOČ A SÁZEJ ! Přesto substrát lze použít i pro pěstování v nádobách nebo volné půdě, zajišťuje rostlinám skvělou péči po celou dobu růstu a květu.

Obsahuje bílé a černé rašeliny, kokosová vlákna a perlit.
Hydratační složkaAQUA Cell®zpomaluje vysychání substrátu a zajišťuje rovnoměrný rozvod vody celým kořenovým balem. Jílová složkaBentonitposkytuje rostlinám dlouhodobě vyrovnaný příjem živin. Kokosová vláknapomáhají k neslehnutí substrátu.Perlitzajišťuje provzdušnění substrátu a stabilizuje vlhkost v půdě.

Květinový substrát obsahuje dávku živin a stopových prvků na 6 týdnů růstu a bonusové přísady a proto vám pomůže při pěstování všech druhů pokojových, balkónových a terasových květin v květináčích.

Způsob použití:
1. Pěstování přímo v obalu - OTOČ A SÁZEJ Umístěte obal na určené místo a otočte ho tak, aby zadní strana byla orientovaná nahoru. Prořízněte řezákem nebo nožem uhlopříčně 2 vyznačené čtverce. V těchto místech odeberte cca 1 hrst substrátu. Do vytvořené prohlubně vysaďte rostlinu, dosypte odebraným substrátem a lehce přimáčkněte. Zalijte a následně udržujte substrát dostatečně vlhký.

2. Pěstování v nádobách Při výsadbě rostliny do pěstební nádoby nebo květináče nasypte substrát do výšky cca 2/3 a vložte rostlinu. Dosypte substrát a lehce přimáčkněte. Řádně zalijte, aby došlo ke spojení původního balu s novým substrátem.

3.Výsadba na záhonech Při výsadbě na záhonech udělejte odpovídající jamku, na dno nasypte trochu substrátu, zasaďte rostlinu a kořenový bal obsypte substrátem a přitlačte. Řádně zalijte a během vegetačního období udržujte substrát přiměřeně vlhký.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.