Svítidlo solární LTC LXBL128B PIR

Svítidlo solární LTC LXBL128B PIR

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3767764 | CZ distribuce
Bez jakýchkoli kabelů! Solární lampa je cenově dostupnou alternativou tradičního osvětlení a umožňuje získávat elektřinu ekologicky. Zařízení se velmi snadno používá. Instalace je stejně jednoduchá jako zavěšení lampy na zeď. LXBL128B nepotřebuje pro správnou funkci žádné kabely! Energie zdarma Princip fungování zařízení je velmi jednoduchý.
Cena s DPH716,– 
Cena bez DPH592,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 7.3.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Bez jakýchkoli kabelů!

Solární lampa je cenově dostupnou alternativou tradičního osvětlení a umožňuje získávat elektřinu ekologicky. Zařízení se velmi snadno používá. Instalace je stejně jednoduchá jako zavěšení lampy na zeď. LXBL128B nepotřebuje pro správnou funkci žádné kabely!

Energie zdarma

Princip fungování zařízení je velmi jednoduchý. Solární panel umístěný na horní straně lampy sbírá sluneční energii za jasného dne a ukládá ji do vestavěné baterie. Když slunce zapadne, lampa využívá dříve uloženou energii k napájení LED diod a osvětlení, například na cestu domů.

Senzor pohybu a soumraku

Senzory pohybu a soumraku zabudované v zařízení zajišťují, že se lampa rozsvítí pouze v případě potřeby. Kombinace senzorů umožňuje provoz lampy pouze po setmění za předpokladu, že je detekován pohyb. Díky této funkcionalitě je zařízení velmi ekonomické, lampa neplýtvá cennou energií.

3 režimy svícení

Lampa je vybavena třemi nezávislými režimy svícení lišícími se intenzitou světla. Uživatel si může vybrat jeden ze tří jasů v závislosti na potřebách a podmínkách prostředí.

Dálkové ovládání

Sada obsahuje IR dálkové ovládání, určené pro dálkové ovládání funkcí svítilny. Díky možnosti dálkového ovládání uživatel nikdy nebude muset dosáhnout na vypínač umístěný na svítidle. Pomocí dálkového ovladače můžete svítilnu zapnout nebo vypnout, nastavit jeden ze tří dostupných provozních režimů nebo použít tlačítko SOS.

Snadné použití

Bez jakýchkoliv zástrček nebo napájecích kabelů může solární lampa sbírat sluneční energii během dne a poté ji efektivně využívat po setmění. Stačí se večer objevit v dosahu pohybového senzoru a nechat lampu, aby se postarala o zbytek. Jediné, co se od uživatele vyžaduje, je instalace na dobře slunném místě.

Technické parametry:

Typ diody: COB
Napětí: 3,7 V
Napájení: 24 W
Odolnost vůči vnějším podmínkám: voděodolný
Počet provozních režimů: 3
Dálkové ovládání: Ano
Zdroj napájení: vestavěná lithiová baterie
Materiál konstrukce: plast (ABS)
Barva: Černá
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.