Svítidlo solární LTC LXLL117 PIR

Svítidlo solární LTC LXLL117 PIR

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3647269 | CZ distribuce
Začněte snadno využívat obnovitelné zdroje energie se solárními lampami LTC! VYSOCE KVALITNÍ LTC Solární lampy řady LTC jsou produkty, které spojují pečlivé zpracování a vysokou kvalitu použitých materiálů. Elektronické součástky použité ve svítidlech se vyznačují odolností a životností umožňující bezproblémové používání zařízení po dlouhou dobu.
Momentálně nedostupné

Popis


Začněte snadno využívat obnovitelné zdroje energie se solárními lampami LTC!

VYSOCE KVALITNÍ LTC
Solární lampy řady LTC jsou produkty, které spojují pečlivé zpracování a vysokou kvalitu použitých materiálů. Elektronické součástky použité ve svítidlech se vyznačují odolností a životností umožňující bezproblémové používání zařízení po dlouhou dobu. Produkty LTC osloví i toho nejnáročnějšího zákazníka.

BEZ JAKÝCHKOLI KABELŮ!
Solární lampa je cenově dostupnou alternativou tradičního osvětlení a umožňuje získávat elektřinu ekologicky. Zařízení se používá triviálně snadno. Instalace spočívá v zavěšení lampy na stěnu. LL117 ke správné funkci nepotřebuje žádné vodiče!

ENERGIE ZDARMA
Princip fungování zařízení je velmi jednoduchý. Solární panel umístěný na horní straně lampy sbírá sluneční energii během slunečného dne a ukládá ji do vestavěné baterie. Když slunce zapadne, lampa využívá dříve uloženou energii k napájení COB LED a osvětlení, například na cestu domů.

SENZOR POHYBU A SOUMRAKU
Vestavěné senzory pohybu a soumraku zajistí, že se lampa zapne pouze tehdy, když je to potřeba. Kombinace senzorů umožňuje svítilně pracovat pouze po setmění za předpokladu, že je detekován pohyb. Díky této funkcionalitě je zařízení velmi ekonomické, lampa neplýtvá cennou energií.

3 REŽIMY SVÍCENÍ
Lampa je vybavena třemi nezávislými režimy svícení, které se liší intenzitou světla. Uživatel si může vybrat jeden ze tří jasů v závislosti na potřebách a podmínkách prostředí.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Sada obsahuje IR dálkové ovládání, určené pro dálkové ovládání funkcí svítilny. Díky možnosti dálkového ovládání uživatel nikdy nebude muset sahat na vypínač umístěný na tělese lampy. Z dálkového ovladače je možné svítilnu zapnout nebo vypnout, nastavit jeden ze tří dostupných provozních režimů nebo použít SOS tlačítko.

SNADNÉ POUŽITÍ
Bez jakýchkoliv zástrček nebo napájecích kabelů dokáže solární lampa LTC sbírat sluneční energii během dne a poté ji efektivně využívat po setmění. Stačí se večer objevit v dosahu pohybového senzoru a zbytek nechat na lampě. Jediné, co od uživatele vyžaduje, je instalace na dobře osvětlené místo. Vsaďte na budoucnost s LTC!

Vlastnosti:

- Napájení: Vestavěná Li-Ion baterie
- Kapacita baterie: 1800 mAh
- Počet LED diod: 3x COB LED
- Napájení: 24W
- Napětí: 3,7 V
- Světelný tok: 1800 lm
- Pohybový senzor: 120°, 3-5m
- Osvětlená plocha: 80-100 m2
- Počet provozních režimů: 3
- Dálkové ovládání: Ano
- Materiál výroby: Plast (ABS)
- Rozměry: 240 x 100 x 25 mm (D x Š x H)
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.