Svítidlo solární LTC LXLL152 PIR

Svítidlo solární LTC LXLL152 PIR

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3651149 | CZ distribuce
Začněte snadno využívat obnovitelné zdroje energie se solárními lampami LTC! Vysoce kvalitní LTC Řada solárních lamp LTC je produkty, které kombinují pečlivé zpracování a vysokou kvalitu použitých materiálů. Elektronické součástky použité ve svítidlech se vyznačují odolností a životností umožňující bezproblémové používání zařízení po dlouhou…
Cena s DPH768,– 
Cena bez DPH635,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 9.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Začněte snadno využívat obnovitelné zdroje energie se solárními lampami LTC!

Vysoce kvalitní LTC
Řada solárních lamp LTC je produkty, které kombinují pečlivé zpracování a vysokou kvalitu použitých materiálů. Elektronické součástky použité ve svítidlech se vyznačují odolností a životností umožňující bezproblémové používání zařízení po dlouhou dobu. Produkty LTC osloví i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Bez jakýchkoli kabelů!
Solární lampa je cenově dostupnou alternativou tradičního osvětlení a umožňuje získávat elektřinu ekologicky. Zařízení se používá triviálně snadno. Instalace spočívá v zavěšení lampy na stěnu. Lampa pro správnou funkci nepotřebuje žádné vodiče!

Princip činnosti
Princip činnosti zařízení je velmi jednoduchý. Solární panel umístěný na horní straně lampy sbírá sluneční energii během slunečného dne a ukládá ji do vestavěné baterie. Když slunce zapadne, lampa využije dříve uloženou energii k napájení diod a osvětlení, například na cestu domů.

Zvukový pozdrav
Když lampa zaznamená pohyb, zařízení pípne a rozsvítí světlo, čímž přivítá hosty před vaším domem.

Dálkové ovládání
Zařízení lze plně ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače, ovládajícího mimo jiné barvu světla, režimy svícení nebo intenzitu světla, což uživateli dává široké možnosti nastavení chodu zařízení podle vlastních potřeb.

Snadné ovládání
Bez jakýchkoliv zástrček nebo napájecích kabelů může solární lampa LTC sbírat sluneční energii během dne a poté ji efektivně využívat po setmění. Stačí se večer objevit v dosahu pohybového senzoru a zbytek nechat na lampě. Jediné, co od uživatele vyžaduje, je instalace na dobře osvětlené místo. Vsaďte na budoucnost s LTC!

Senzor pohybu a soumraku
Vestavěné senzory pohybu a soumraku zajišťují, že se lampa zapne pouze tehdy, když je to potřeba. Kombinace senzorů umožňuje svítilně pracovat pouze po setmění za předpokladu, že je detekován pohyb. Díky této funkcionalitě je zařízení velmi ekonomické, lampa neplýtvá cennou energií.

Vlastnosti:

- Typ diody: 30x SMD
- Napájení: 10W
- Světelný tok: 200lm bílé světlo / 30lm RGB světlo
- Pohybový senzor: 120°, 3-5m
- Provozní režimy: 4
- Plocha a úhel osvětlení: 30m2, 270°
- Vestavěná baterie: Li-Ion, 1800 mAh
- Napájení : Solární panel 5,5V/2W
- Pracovní čas: 8-12 hodin, automatický režim až 300 aktivací
- Doba nabíjení baterie: asi 6 hodin
- Hlasitost zvukového pozdravu: 5-70 dB
- Materiál: ABS
- Rozměry: 228 x 119 x 63 mm
- Úroveň zabezpečení: IP65
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.