Svítidlo solární SUPERFIRE FF7-B

Svítidlo solární SUPERFIRE FF7-B

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3694499 | CZ distribuce
SuperFire FF7-B je solární svítidlo, které přesně osvětlí jakékoli místo, které se rozhodnete umístit. Je vhodný jak pro domácí, tak pro pouliční použití. Všesměrové a širokoúhlé rozmístění LED diod poskytuje pohodlné osvětlení i v nejtemnější noci a snadná montáž umožňuje zavěšení na téměř jakoukoli stěnu. FF7-B má extrémně citlivý detektor…
Cena s DPH846,– 
Cena bez DPH699,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 3.10.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


SuperFire FF7-B je solární svítidlo, které přesně osvětlí jakékoli místo, které se rozhodnete umístit. Je vhodný jak pro domácí, tak pro pouliční použití. Všesměrové a širokoúhlé rozmístění LED diod poskytuje pohodlné osvětlení i v nejtemnější noci a snadná montáž umožňuje zavěšení na téměř jakoukoli stěnu.

FF7-B má extrémně citlivý detektor pohybu, který můžete využít třemi způsoby. V prvním režimu se svítilna rozsvítí, když detekuje pohyb, a zcela zhasne po 20 sekundách, když se vzdálíte od senzorového pole. Ve druhém režimu se lampa rozsvítí při detekci pohybu a po 20 sekundách jemně ztlumí světlo, zatímco třetí režim je opačný – jemné světlo zesílí, když senzor zaznamená pohyb.

Ekologická a energeticky účinná světla SuperFire generují ročně přesně nulové poplatky za elektřinu. Díky solárnímu panelu vyrobenému z polysilikonu se FF7-B během dne nabíjí, přeměňuje sluneční paprsky na elektřinu a vy si užíváte svícení bez poplatků!

Další výhodou lampy je, že ji nemusíte ovládat ručně, protože se automaticky rozsvítí, když se kolem vás setmí, a zhasne, když se rozsvítí. Navíc má snadno ovladatelný dálkový ovladač, pomocí kterého můžete ve vhodnou chvíli rozsvítit nebo zhasnout světlo, nastavit režim provozu, který vás zajímá, a také v případě potřeby aktivovat SOS signál.

Pozoruhodná je dlouhá životnost lampy. Extrémně výkonné a účinné LED diody poskytují jasné osvětlení s nízkou spotřebou energie, takže budou sloužit mnoho let tam, kde je potřebujete. Pouzdro FF7-B je vyrobeno z plastu ABS s vysokou hustotou. Chrání svítilnu před pády, činí ji odolnou vůči vodě (IP54) a teplotě (-10~45°C), takže může úspěšně svítit za jakýchkoli povětrnostních podmínek, které neovlivní její opotřebení.

Technické parametry:

- Kapacita baterie: 2400mAh (v.2 18650)
- Napájení: 28 W (0,2 W * 144 PCS)
- Napětí: DC 3,7V
- Provozní doba: 6-20 hodin
- Hodnocení voděodolnosti: IP54
- Napájení solárního panelu: 3W/6V
- Rozměry: 130x380 mm
- Hmotnost: 415 g
- Barva světla: studená bílá
- Funkce: Režimy osvětlení, dálkové ovládání, detektor pohybu
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.