Svítilna CATTARA 13179 PEAR ARMY s lapačem hmyzu, nabíjecí

Svítilna CATTARA 13179 PEAR ARMY s lapačem hmyzu, nabíjecí

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3054217 | CZ distribuce
Lampička s elektronickým lapačem hmyzu, který využívá světlo s ultra fialovými paprsky pro efektivní nalákání létavého hmyzu (např. mouchy, můry, moly, komáry a další). Hmyz je po kontaktu s kovovou sítí pod vysokým napětím zahuben elektrickým proudem. Přístroj k hubení nevyužívá žádných chemických látek, pracuje bez zápachu a bez znečištění.
Cena s DPH871,– 
Cena bez DPH720,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 20.4.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 21.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Lampička s elektronickým lapačem hmyzu, který využívá světlo s ultra fialovými paprsky pro efektivní nalákání létavého hmyzu (např. mouchy, můry, moly, komáry a další). Hmyz je po kontaktu s kovovou sítí pod vysokým napětím zahuben elektrickým proudem. Přístroj k hubení nevyužívá žádných chemických látek, pracuje bez zápachu a bez znečištění.

Přístroj je vhodný pro použití doma, na zahradě, v kempu, ale i v restauracích a kantýnách, kancelářích, nemocnicích atd. Přístroj lze postavit na stůl, nebo zavěsit za výklopný háček.

Pro běžné osvětlení jsou použity SMD LED se světelným tokem 70 lm napájené pomocí akumulátoru Li-Ion 18650. Pro nabíjení je určen přibalený mikro USB kabel. Zařízení má stupeň krytí IPX4.

Ovládání je řešeno na vrchní straně zařízení. Pomocí dvou dotekových tlačítek lze ovládat lapač i osvětlení zvlášť. Svítilna má průměr 90 a výšku 145 mm s hmotností 230g.

Technické parametry:

- Světlo: SMD LED
- Světelný tok: 70 lm
- Napájení: Li-Ion 18650
- Nabíjení: micro USB
- Stupeň krytí: IPX4
- Rozměry: průměr 90 x 145 mm
- Hmotnost: 230 g
- Doba nabíjení: 4 hod
- Doba lapání: 9 hod
- Doba svícení: 10 hod
- Doba lapání se svícením: 5 hod
- Pokrytí plochy: 30 m2
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.