Svítilna čelovka CATTARA 13130 Trio nabíjecí

Svítilna čelovka CATTARA 13130 Trio nabíjecí

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3595814 | CZ distribuce
Výkonná čelovka s XM-L, 2x XP-E LED a COB LED osvětlením. Hlavním zdrojem světla je vysoce svítivá CREE XM-L T6 dioda. Jako pomocné osvětlení jsou k dispozici 2x XP-E LED a praktická COB LED s rozptylovým osvětlením vhodným např. pro čtení. Čelovka nabídne světelný tok až 670 lm. Svítilna je opatřena sklápěcím mechanismem, pro nastavení sklonu…
Cena s DPH958,– 
Cena bez DPH792,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 6.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Výkonná čelovka s XM-L, 2x XP-E LED a COB LED osvětlením.

Hlavním zdrojem světla je vysoce svítivá CREE XM-L T6 dioda. Jako pomocné osvětlení jsou k dispozici 2x XP-E LED a praktická COB LED s rozptylovým osvětlením vhodným např. pro čtení. Čelovka nabídne světelný tok až 670 lm. Svítilna je opatřena sklápěcím mechanismem, pro nastavení sklonu svítilny.

Čelovka nabízí několik standardních režimů osvětlení, světlo T6 / 2xXPE / COB / všechna světla / varovné blikání. Mezi jednotlivými režimy se přepíná pomocí vypínacího tlačítka na vrchní části svítilny.

Napájení je řešeno dvěma akumulátory pracujícími s napětím 3,7 V. Akumulátory se umisťují do pouzdra, které je umístěno ze zadu na týlu hlavy a je propojeno se samotným osvětlením pomocí natahovacího kabelu, který je veden po jednom ze tří popruhů. Akumulátory je možné nabíjet přiloženým USB kabelem.

Technické parametry:

- zdroj hlavního světla: CREE XM-L
- pomocný přísvit: 2x XP-E LED, COB LED
- světelný tok: 670 lm
- napájení: 2x 3,7 V Akumulátor
- nabíjení: mikro USB
- materiál: tvrzený plast
- barva: černo-červená
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.