Svítilna čelovka REBEL URZ0935-2 nabíjecí

Svítilna čelovka REBEL URZ0935-2 nabíjecí

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3820007 | CZ distribuce
Čelovka s pohybovým senzorem Přemýšlíte, jaká čelovka bude pro vás ta nejlepší? Vyzkoušejte funkční model ze série Rebel Light, který má široké uplatnění. Uspěje nejen v dílně při kutilství, ale i při každodenní práci na dvoře a na pozemku. Bude také ideální čelovkou na běhání nebo večerní procházky. Dva světelné zdroje Pohodlí při používání…
Cena s DPH534,– 
Cena s DPH pro registrované500,– Kč
Cena bez DPH441,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Čelovka s pohybovým senzorem
Přemýšlíte, jaká čelovka bude pro vás ta nejlepší? Vyzkoušejte funkční model ze série Rebel Light, který má široké uplatnění. Uspěje nejen v dílně při kutilství, ale i při každodenní práci na dvoře a na pozemku. Bude také ideální čelovkou na běhání nebo večerní procházky.

Dva světelné zdroje
Pohodlí při používání zařízení zajišťuje provedení v podobě pásku se dvěma světelnými zdroji. První z nich COB nabízí širokoúhlé osvětlení s dosahem 20 m a proudem 350 lm. Svítilna je dále vybavena LED diodou, generující paprsek světla s dosahem 60 m a svítivostí 150 lm. Každý světelný zdroj má další režimy osvětlení. V závislosti na vašich potřebách můžete nastavit silné nebo slabé světlo nebo funkci stroboskopu.

Vodotěsná čelovka s pohybovým senzorem
Čelovka Rebel Light LED se vyznačuje vysokou jednoduchostí použití. Díky pohybovému senzoru umístěnému na pouzdře usnadňuje zapínání a vypínání světla, což se hodí zejména v případě, že si ho nechcete při práci ušpinit. Tento model má také standard IPX4, což znamená, že pokud vás při běhání, rybaření nebo jiných outdoorových aktivitách zastihne lehký déšť, můžete si být jisti, že se zařízení nepoškodí.

USB čelovka
Pokud si myslíte, že největší komfort při práci poskytuje dobíjecí čelovka, vybrali jste dobře. Zařízení z řady Rebel Light má vestavěnou baterii s kapacitou 1200 mAh, která umožňuje nepřetržitý provoz až 8 hodin. Přiložený USB-C kabel vám umožní nabíjet svítilnu pomocí nástěnné nebo autonabíječky a v případě potřeby i přes powerbanku.

Technické parametry:

- Výkon: 3 W LED + 5 W COB
- Světelný tok: 350 lm COB / 150 lm LED
- Dosah světla: LED: 80 m / COB: 20 ​​m
- 2 režimy svícení LED: silné světlo, slabé světlo
- 3 režimy svícení COB: silné světlo , slabé světlo, stroboskop
- Třída odolnosti: IPX4
- Režim aktivace gesty
- Baterie: 3,7 V / 1200 mAh
- Pracovní doba: až 8 hodin
- Doba nabíjení: cca 2,5 hodiny
- Nabíjecí zásuvka: USB-C
- Materiál: ABS + Silikon
- Rozměry: 290 x 33 x 20 mm
- Hmotnost: 70g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.