Svítilna LTC LXLL71

Svítilna LTC LXLL71

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3647902 | CZ distribuce
DVA SVĚTELNÉ ZDROJE Toto malé zařízení kombinuje dva světelné zdroje s různými účely. Hlavní zdroj světla poskytuje soustředěný paprsek bílého světla s vysokým jasem a dosahem, a to ve dvou režimech – konstantní světlo nebo rychlé blikání. Přídavná dioda umístěná na těle zařízení vyzařuje rozptýlené světlo, umožňující rovnoměrné osvětlení velké…
Cena s DPH692,– 
Cena bez DPH572,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 6.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


DVA SVĚTELNÉ ZDROJE
Toto malé zařízení kombinuje dva světelné zdroje s různými účely. Hlavní zdroj světla poskytuje soustředěný paprsek bílého světla s vysokým jasem a dosahem, a to ve dvou režimech – konstantní světlo nebo rychlé blikání. Přídavná dioda umístěná na těle zařízení vyzařuje rozptýlené světlo, umožňující rovnoměrné osvětlení velké plochy.

FUNKCE ZOOM
Svítilna je vybavena funkcí ZOOM. Umožňuje uživateli manipulovat s úrovní zaostření světelného paprsku pomocí pohyblivého prvku na krytu. Skvělá funkčnost, která zvyšuje všestrannost svítilny. Uživatel je schopen jedním pohybem ruky zaostřit světlo svítilny na malý bod.

ODOLNOST A KOMPAKTNOST
Hlavní výhodou zařízení jsou jeho kompaktní rozměry. Svítilna se snadno vejde do každé tašky nebo batohu, což znamená, že si praktický zdroj světla můžete vzít kamkoli s sebou. Pouzdro je vyrobeno z hliníku, který zvyšuje odolnost zařízení při každodenním používání a poskytuje ochranu proti pádům.

VESTAVĚNÁ BATERIE
Napájení z baterie vám umožní zapomenout na neustálé kupování a výměnu jednorázových baterií. Vestavěný článek vám umožní používat nabíječku nepřetržitě po mnoho hodin. V případě vybité baterie stačí svítilnu připojit k síťovému adaptéru pomocí Micro USB kabelu, který je součástí sady.

MAGNETICKÝ DRŽÁK
Základna svítilny je opatřena silným magnetem, umožňujícím stabilní uchycení zařízení na rovné kovové povrchy. Díky tomuto univerzálnímu způsobu uchycení bude svítilna fungovat v mnoha situacích, lze ji dokonce použít jako svítilnu osvětlující pracovní prostor v dílnách a garážích.

Vlastnosti:

- Typ diody: T6/COB
- LED napájení: 6W/3W
- Světelný tok: 400lm / 200lm
- Dosvit: 200 m
- Životnost: 10 000 hodin
- Napájení: 1x baterie 18650 6800mAh
- Materiál: Hliník
- Režimy osvětlení
- Svítilna:
- 100 % jas
- 50 % jas
- Blikání: Nepřetržité
- Barva: černá a zlatá
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.