Taška Rolser nákupní Vegan Bag, černá
Taška Rolser nákupní Vegan Bag, černáTaška Rolser nákupní Vegan Bag, černáTaška Rolser nákupní Vegan Bag, černá

Taška Rolser nákupní Vegan Bag, černá

Záruka: 24 měsíců | PN: SHB030-1023 | Kód: 2923865 | CZ distribuce
Nakupovat s igelitovou taškou není ani moderní ani ekologické. S nákupní taškou Vegan Bag od Rolseru budete vypadat nejen stylově , ale zároveň uděláte krok správným směrem, protože budete šetřit životní prostředí. Díky velké kapacitě a modernímu designu si tašku oblíbíte i pro každodenní nošení třeba do práce. Praktické využití…
Cena s DPH1 782,– 
Cena bez DPH1 473,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 3.12.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 4.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Nakupovat s igelitovou taškou není ani moderní ani ekologické. S nákupní taškou Vegan Bag od Rolseru budete vypadat nejen stylově, ale zároveň uděláte krok správným směrem, protože budete šetřit životní prostředí. Díky velké kapacitě a modernímu designu si tašku oblíbíte i pro každodenní nošení třeba do práce.

Vegan Bag

Praktické využití

Taška na rameno z veganské kůže má opravdu univerzální využití. Její velkou kapacitu oceníte nejen na nákupu, ale i při cestě do práce, taška totiž s přehledem pojme desky o velikosti A4. Bez problémů do ní sbalíte třeba kompletní výbavu do fitnessu nebo na jinou zábavu. Svým elegantním a minimalistickým designem skvěle doplní váš každodenní outfit.

Moderní taška

Velký vnitřní prostor tašky Vegan Bag je vybavený jednou menší kapsou na zip, která slouží k bezpečnému uložení drobností (mobil, klíče, peněženka). Hlavní komora je po celé délce uzavíratelná také na zip, aby chránil její obsah před případnými nenechavci. Pohodlné nošení zajišťuje široký nastavitelný popruh, který lze upravit do podoby „crossbody“, tzn. že tašku lze nosit nejen klasicky, ale také křížem přes celé tělo. Popruh je na tašce připevněn pomocí designových karabin a lze jej tedy odepnout.

Popruh a karabiny

Prodloužená záruka

Rolser si již více než 50 let udržuje nejvyšší kvalitu výroby, která probíhá přímo v rodinné továrně ve Španělsku. Díky tomu může poskytnou na všechny tašky prodlouženou záruku 3 roky.

„Think Green“

Značka Rolser myslí na životní prostředí, a proto vytvořila kolekci tašek s označením ECO, které jsou vyrobené ze 100% recyklovaných textilních vláken, získaných třeba i z PET lahví. Materiál se vyznačuje vysokou pevností a atraktivním vzhledem. Heslo „Think Green“ také poukazuje na to, že každý, kdo nakupuje s taškou na kolečkách či textilní nákupní taškou, pomáhá snižovat spotřebu neekologických igelitových tašek.

Specifikace

  • Značka: Rolser
  • Model: SHB030-1023
  • Určení: taška přes rameno
  • Objem tašky: 15 l
  • Materiál: veganská kůže
  • Barva: černá
  • Rozměry: 46 x 40 cm
  • Hmotnost: 0,8 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.