tedee – adaptér na evropské vložky, stříbrný
tedee – adaptér na evropské vložky, stříbrnýtedee – adaptér na evropské vložky, stříbrný

tedee – adaptér na evropské vložky, stříbrný

Záruka: 24 měsíců | PN: TD-ADAPTER-SL | Kód: 3344403 | CZ distribuce
tedee – adaptér na evropské dveře, stříbrný Rozhodli jste si vybavit domácnost chytrými zámky Tedee Lock, ale vaše stávající zámky nevyhovují instalaci? Tedee Adaptér tento problém hravě vyřeší. Tedee adaptér vám umožní nainstalovat chytrý zámek i na vaše dveře bez měnění cylindru či celého zámku. K instalaci stačí využít vlastní polopropustnou…
Momentálně nedostupné

Popis

tedee – adaptér na evropské dveře, stříbrný

Rozhodli jste si vybavit domácnost chytrými zámky Tedee Lock, ale vaše stávající zámky nevyhovují instalaci? Tedee Adaptér tento problém hravě vyřeší.

Tedee adaptér vám umožní nainstalovat chytrý zámek i na vaše dveře bez měnění cylindru či celého zámku. K instalaci stačí využít vlastní polopropustnou vložku. Je vyroben z vysoce kvalitního materiálu a jeho unikátní konstrukce umožňuje manuální i automatické odemykání. Dveře tak odemknete skrze mobilní aplikaci i klasický klíč.

Minimalistický design adaptéru nijak nenarušuje vzhled vašich dveří a díky dvěma barevným variantám skvěle koresponduje s chytrým zámkem Tedee Lock. Nainstalovat lze na všechny zámky evropského a švýcarského typu.

• Podporuje automatické i manuální zamykání
• Instalace do hodiny
• Minimalistický design

Padne všude

Adaptér pro chytré zámky Tedee Lock padne na všechny zámky evropského a švýcarského typu. Výrobci se mohou pochlubit dlouhou tradicí a mnoha zkušenostmi v zámečnickém oboru a nabízí tak produkty z nejkvalitnějších materiálů. Adaptér je zcela bezpečný a dokonale usnadní instalaci vašeho chytrého zámku Tedde. Pokud se z jakéhokoli důvodu rozhodnete adaptér deinstalovat, žádný problém. Během chvíle se můžete opět vrátit ke svému starému zámku.

Automatika i manuál

Jednou z největších výhod adaptéru Tedee je fakt, že i po instalaci chytrého zámku Tedee Lock můžete stále využívat váš klasický klíč. Každý člen rodiny či spolupracovník v kanceláři si může sám vybrat, jaký způsob odemykání mu je příjemnější.

Minimalistický design

Výrobci dbají nejen na kvalitu materiálu a konstrukce, ale také na samotný design, který vždy vyvíjí v souladu s estetikou všech ostatních produktů. Adaptér tak na chytrém zámku Tedee ani nepostřehnete a nijak neuškodí ani celkovému vzhledu interiéru vaší domácnosti.

Instalace chytrého zámku bez problémů

Adaptér je speciálně vyvinut tak, aby uživateli poskytl tu nejlepší podporu při instalaci chytrých zámků Tedde Lock. Pokud váš stávající zámek nevyhovuje instalačním požadavkům konstrukce chytrých zámků, stačí ho adaptérem modifikovat. Všechny náležitosti a postup instalace najdete v kvalitně zpracovaném uživatelském manuálu, který vás montáží provede krok za krokem. Ovšem pozor: Na instalaci si pozvěte profesionálního zámečníka.

Pokud se chystáte adaptér instalovat, důkladně si přečtěte uživatelský manuál. Nápomocná vám mohou být i naše video tutoriály, které vám celý proces krok za krokem přiblíží.

Dokumentace

tedee - EU adapter

Shrnutí vlastností

• Minimalistický design
• Vysoce spolehlivý
• Celokovový
• Vyhovuje evropskému typu zámku
• Lze využívat automatické i manuální odemykání
• Vyrobeno v EU

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.