Tekuté mýdlo Celtex pěnové antimikrobiální 900 ml

Tekuté mýdlo Celtex pěnové antimikrobiální 900 ml

Záruka: 24 měsíců | PN: 88100 | Kód: 3224161 | CZ distribuce
Myjte si ruce důkladně antimikrobiálním pěnovým mýdlem CELTEX , certifikovaným podle EN 1499. Složení s nízkým obsahem alkoholu je vysoce účinné v boji proti bakteriím, virům a kvasinkám . Kombinuje běžné mytí rukou a dezinfekci v jednom kroku. Navíc není parfémováno a neobsahuje barviva, takže snižuje riziko vzniku alergických reakcí . Láhev…
Cena s DPH595,– 
Cena bez DPH492,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.9.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 30.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Myjte si ruce důkladně antimikrobiálním pěnovým mýdlem CELTEX, certifikovaným podle EN 1499. Složení s nízkým obsahem alkoholu je vysoce účinné v boji proti bakteriím, virům a kvasinkám. Kombinuje běžné mytí rukou a dezinfekci v jednom kroku. Navíc není parfémováno a neobsahuje barviva, takže snižuje riziko vzniku alergických reakcí.

Láhev s mýdlem je určena pro dávkovače Celtex 92500,92520 a 93500 na pěnové mýdlo, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou. 1 dávka spolehlivě zaručí důkladné omytí rukou bez větší námahy. Pěnové mýdlo je jemné k pokožce díky šetrnému složení, čistí a aktivně hydratuje pokožku i při častém mytí rukou.

Hodí se pro všechny oblasti lidských aktivit, kde jsou kladené zvýšené požadavky na ruční hygienu, jako jsou např. zdravotnictví, stravování apod. Obsahuje glycerol a betain pro dokonalou starostlivost kůže všude tam, kde jsou ruce často myté.

Specifikace

  • Užitek: tekuté pěnové antimikrobiální mýdlo
  • Obsah: 900 ml
  • Barva: zelená
  • Hmotnost: 0,5 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.