Terasové prkno G21 2,5 x 14,8 x 400 cm, Dark Wood s kulatými výřezy, WPC
Terasové prkno G21 2,5 x 14,8 x 400 cm, Dark Wood s kulatými výřezy, WPCTerasové prkno G21 2,5 x 14,8 x 400 cm, Dark Wood s kulatými výřezy, WPCTerasové prkno G21 2,5 x 14,8 x 400 cm, Dark Wood s kulatými výřezy, WPCTerasové prkno G21 2,5 x 14,8 x 400 cm, Dark Wood s kulatými výřezy, WPCTerasové prkno G21 2,5 x 14,8 x 400 cm, Dark Wood s kulatými výřezy, WPCTerasové prkno G21 2,5 x 14,8 x 400 cm, Dark Wood s kulatými výřezy, WPC

Terasové prkno G21 2,5 x 14,8 x 400 cm, Dark Wood s kulatými výřezy, WPC

Záruka: 24 měsíců | PN: TPRDRKW400K | Kód: 3713717 | CZ distribuce
Terasové prkno G21 Dark Wood z WPC materiálu je součástí komplexního podlahového systému G21. Ten je praktickým řešením na exteriérové podlahové krytiny. Splňuje vysoké kvalitativní nároky a je velmi výhodný cenou.  Hlavní přednosti WPC prken odolný a stálobarevný materiál absolutní bezúdržbovost nízká cena atraktivní design s 3D…
Cena s DPH1 448,– 
Cena bez DPH1 197,– Kč
Skladem
Doprava od 250 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 250 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Terasové prkno G21 Dark Wood z WPC materiálu je součástí komplexního podlahového systému G21. Ten je praktickým řešením na exteriérové podlahové krytiny. Splňuje vysoké kvalitativní nároky a je velmi výhodný cenou. 

Hlavní přednosti WPC prken

  • odolný a stálobarevný materiál
  • absolutní bezúdržbovost
  • nízká cena
  • atraktivní design s 3D dekorem dřeva
  • protiskluzová úprava povrchu
  • vhodné i při obkládání schodů

Co je WPC materiál?

Materiál WPC (Wood plastic components) je směs tvořená z 60 % z dřevitých vláken a ze 40 % z plastu. S pomocí vlivu tlaku a teploty (extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický a po všech stránkách vysoce užitkový.

Podlaha v dekoru dřeva, která vydrží navěky

Vlastnosti tohoto materiálu dosahují kvalit prken z exotických dřevin a zároveň jsou ale výrazně cenově dostupnější. Podlahy a terasy položené s použitím systému G21 tedy navenek vypadají jako ze dřeva, ale na rozdíl od dřevěných krytin u nich není zapotřebí další údržba nebo nátěry. Oproti klasickému plastu mají zase vysokou stálobarevnost a jsou odolnější vůči teplotním výkyvům.

Terasa z prken WPC.

Výhody použití WPC materiálu 

Bezúdržbovost – materiál není třeba udržovat nebo ošetřovat pomocí nejrůznějších nátěrů a čistí se jednoduše pomocí vody.

Stálost – WPC materiál je probarven v celé hmotě, tudíž nedochází v průběhu času ke změnám jeho barvy. Na rozdíl od dřevěných materiálů nemá různé pohledové vady jako například suky, apod.

Úspora nákladů – Cenová výhodnost pořizovacích nákladů na kompletní terasu či jinou podlahovou plochu a životnost přes 20 let.

Bezpečný a protiskluzový povrch – Na rozdíl od dřevěných teras můžete po WPC terasách a podlahách chodit klidně i na boso, jelikož vám nebude hrozit zadření třísky. Jsou opatřeny protiskluzovou vrstvou, takže je můžete využívat u bazénů či za deště.

Variabilní použití

WPC materiál je díky svým vlastnostem vhodný pro použití na místech, kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovního prostředí jako je např. vlhko, sluneční záření, déšť, vítr, mráz, atd. Využijete ho tedy na venkovních terasách, plochách kolem bazénu, na balkoně, apod.

Co dalšího budete potřebovat k venkovním WPC podlahám?

1) Nosník terasových prken – pokládá se napříč pod terasová prkna s roztečí 35 cm. Doporučená spotřeba: 3 m nosníku terasových prken na 1 m² terasového prkna.

2) Příchytka terasového prkna k nosníku – používá se v každém bodu, kde dojde ke křížení nosníku s terasovým prknem. Slouží zároveň jako distanční prvek pro vytvoření dilatační mezery mezi jednotlivými terasovými prkny. Doporučená spotřeba: 22 ks na 1m² terasového prkna.

3) Příchytka nosníku terasových prken k podkladu – příchytku je potřeba použít na každých 40 cm délky nosníku. Doporučená spotřeba: 8 ks na 1m² terasového prkna.

Nadrozměrná doprava

Terasová prkna G21 dopravíme na místo určení nadrozměrnou přepravou. Cenu přepravy kalkulujeme dle vzdálenosti místa dodání od našeho hlavního skladu a počtu přepravovaných prken.

Specifikace

  • Materiál: WPC
  • Délka: 4 m
  • Barevné provedení: Dark Wood

Obsah balení

  1. Terasové prkno G21, 2,5 x 14,8 x 400 cm, Dark Wood, WPC
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.